З яким одягом можна комбінувати теплі колготки?

Останнім часом теплі колготки стали досить-таки популярними. В цілому, це зовсім не дивно, колготки дуже зручні, добре виглядають і відмінно зігрівають. Плюс до всього сучасні виробники випускають величезну кількість моделей. Кожна бажаюча дівчина може підібрати для себе те, що буде до душі.

I-modno-i-teplo-10-stilnyh-yubok-dlya-holodov-800x640Однак, багато дівчат задаються питанням, з яким одягом можна вдало комбінувати теплі колготки, щоб створити привабливий образ. Що ж, питання вкрай непросте, але тим не менш є вдалі варіанти. Наприклад, теплі колготки відмінно поєднуються з сукнями, особливо в’язаними. Причому можна надягати як кольорові, так і монотонні моделі колготок. Але, не варто забувати, що горизонтальні візерунки і малюнки можуть додати вам пару зайвих кілограм.

Саме тому дівчатам з не найкращою фігурою варто вибирати тільки вертикальні візерунки. Крім цього, теплі колготки відмінно поєднуються з різноманітним верхнім одягом. В даному випадку, можна зробити відмінний повсякденний образ. Наприклад, якщо ви виберете світле пальто і темні колготки, то це буде добре виглядати. Але, робити навпаки вкрай не рекомендується так як всі плями від води будуть дуже помітні. Ще один безпрограшний варіант, це звичайно ж теплі колготки та спідниці. Тут ви можете включити всю свою фантазію, так як дане рішення безсумнівно буде вдалим. Деякі дівчата навіть вибирають кольорові і розмальовані моделі створюючи яскраві образи. Якщо ж говорити про взуття, то краще за все разом з теплими колготками виглядають уггі і низькі черевики.