З роботи на вечірку — як обіграти офісне вбрання?

Життя в ритмі мегаполісу часто вимагає від представниць прекрасної статі бути стильними та привабливими 24 години на добу. Щоденна робота, пробки і нескінченні форс-мажори не залишають часу на салони краси або зміну образу.

1496603613_651e

Як же бути, якщо до вечірки залишається кілька годин, а начальство вимагає звіт і замість поїздки додому необхідно затриматися на роботі? Відповідь криється в дрібницях — існує декілька хитрощів, які перетворять діловий костюм в стильне і модне вбрання.

Акцент на молодіжний стиль

Найпоширеніший діловий одяг — це брючний костюм. Здавалося б, що може бути суворішим? Але і такий образ можна перетворити в неформальне вбрання, обігравши його засуканими рукавами або штанинами.

В даний час підкоміри знаходяться на піку популярності. Модники усього світу відкривають зап’ястя і щиколотки, роблячи крок в сторону легкої недбалості. Подібний стиль підкорює подіуми, миготить на сторінках журналів і крокує по вулиці в повсякденному житті.

Зміна взуття та аксесуарів

Щоб мати можливість піти з роботи безпосередньо на вечірку, не роблячи зупинок для зміни іміджу, кожній зайнятій особі необхідно мати в арсеналі пару запасного взуття і сумку.

Прагнення модельєрів привнести в класичні і романтичні образи нотку сучасної свободи, відкрило широкий простір для фантазії прекрасних жінок. Діловий лук перетвориться в стильне вбрання для прогулянок, якщо замість стандартних човників і сумки жінка одягне кеди на плоскому ходу і рюкзачок, а взуття на важкій підошві і шкіряний клатч з металевою фурнітурою прекрасно підійдуть для походу на концерт або виставку сучасного мистецтва.

Яскравий штрих

Романтичне побачення після роботи не буде для бізнес-леді недосяжною мрією, якщо вона розбавить строгий образ яскравими деталями з ніжною текстурою.

Шовковий шарф, який легко розвівається на вітрі, брошка-квітка, пришпилена до комірця сорочки, браслет, з дзвінкими підвісками, надітий на руку  — з таких дрібниць складається імідж тендітної і беззахисної жінки, яка потребує сильного плеча і залицяння.

Недбала сексуальність

І не варто забувати, що жінка вся виткана з спокуси і гри. Навіть строгий костюм не відлякає своєю холодністю, якщо його піднести з ноткою спокуси. Зайвий розстебнутий гудзик на шиї, розпущене волосся, запах парфумів і крапля макіяжу — відкриють природну жіночу сексуальність, змушуючи забути про роботу і насолоджуватися вечором.