З чого починається купівля дивана?

Диван — самий затребуваний вид меблів, який чудово відповідає всім вимогам, може мати різну конструкцію і встановлюватися в абсолютно різних по функціональності приміщеннях. Враховуючи таку велику різноманітність функцій, потрібно розуміти, як підходити до вибору і покупки дивана.

snimok_ekrana_2017-01-01_v_220913Перше, що потрібно визначити, це приміщення, в якому новий диван буде стояти. Яке його основне призначення буде в цій кімнаті, яка конструкція повинна бути обрана і які габарити приміщення. Одним словом, вибір дивана повинен відштовхуватися від кімнати та її вимог. Наприклад, для кухні вибирають спеціальні кухонні дивани. Як правило, вони не мають спального місця, зате оснащені глибокою тумбою для зберігання кухонного начиння. А ось для вітальні можна вибирати красиві зовні дивани, які розкладаються. Тут не йде розрахунок на те, що на такому дивані будуть спати щодня. У спальну кімнату, або дитячу кімнату краще купувати дивани з повноцінним спальним місцем, з твердим ортопедичним матрацом, тумбою під білизну і, який буде дуже просто розкладатися.

Визначившись з усіма функціональними моментами, настав час приділити увагу оббивці. Це така ж важлива частина дивана, як і розкладка. Від оббивки залежить не тільки краса самого дивана, його поєднання з основними деталями інтер’єру, але і функціональність в користуванні. Всі тканини різні по ціновій категорії, і звичайно, можуть по-різному поводитися в експлуатації. У цьому питанні знову варто спиратися на особливості приміщення. Наприклад, для кухні найкращим варіантом, буде оббивка з екошкіри, для вітальні — шкіряні дивани, а для спальні — дивани з тканинною оббивкою.