З чого почати ремонт квартири?

Ремонт – це важка і серйозна справа. Щоб все пройшло гладко потрібно розпланувати всі етапи процесу: вибрати відповідні матеріали, підібрати потрібні інструменти, підрахувати суму витрат. Робити ремонт можна самостійно, а можна вдатися до допомоги професіонала, який зможе виконати ремонт будь-якої складності. Знайти хороших працівників можна по оголошенню або в інтернеті.

562601b0bfdc0Дизайн приміщення

Перш ніж почати ремонт, потрібно вибрати дизайн квартири. Це може бути стиль хай-тек, якому притаманні прямі чіткі лінії, використання металевих та скляних матеріалів. Може бути вам подобається мінімалізм? Тоді не варто робити у вітальні арки та різноманітні колони. Як бачите, від обраного стилю залежить вибір матеріалів і витрати.

До речі, в інтернет-магазині гравитерм ви можете придбати якісні системи опалення за найкращими цінами.

Розробка етапів ремонтних робіт

Ремонт буває декількох видів: косметичний, капітальний і перепланування.

Етапи проведення будівельних робіт можуть бути такими:

1. Демонтаж. До цього виду робіт відносять видалення старих шпалер, знесення перегородок, видалення старого підлогового покриття.

2. Заміна проводки. Щоб не виникло проблем, схему, за якою буде виконуватися проводка та буде проводитися розміщення розеток потрібно продумати заздалегідь. При цьому обов’язково врахуйте розташування необхідних побутових приладів.

Ремонт в туалеті, ванній кімнаті, кухні починають з розводки труб. Коли цей етап виконано, приступають до прокладання проводки.

Роботи з цементом, шпаклівками починають з місця, де потрібно накласти самий товстий шар суміші. Поки він буде висихати, можна робити роботи в іншій кімнаті. Пам’ятайте, що роботи починають зі стелі, а потім починають ремонт стін та підлоги. Після зняття штукатурки грунтують стіни. Цей вид робіт буде перешкоджати розвитку грибка. В цей же час кладуть плитку, при необхідності міняють вікна, двері та інше.

Після виконання попередніх робіт приступають до косметичного ремонту. Фарбують, що потрібно, клеять шпалери. Виконання робіт починають із стелі, потім приступають до стін. Коли шпалери наклеєні, то можна зайнятися підлогою. Можна постелити лінолеум, ламінат, ковролін або паркет. На цьому етапі встановлюють пороги і плінтуса.

Якщо під час ремонту ви не збираєтеся виїжджати з квартири, то необхідно вибрати кімнату, з якої почнеться ремонт. Самим потрібним приміщенням є кухня. Тому ремонтні роботи потрібно завершити в ній швидко.