З чого почати приготування домашньої косметики?

Приготувати косметику в домашніх умови дуже просто. Для отримання бажаного результату необхідно правильно підібрати якісні інгредієнти, які відповідають типу шкіри.

Без названияА також потрібно вибрати і підготувати потрібний інвентар:

 

  • ваги, на яких зважують вагу інгредієнтів;
    посуд невеликого обсягу, призначений тільки для цих цілей, бажано фарфоровий;
  • пляшечки і флакони зі скла, які повинні щільно закриватися;
  • ступка і товкач для подрібнення квіток і трав.

Існуючі рецепти можна змінювати або доповнювати відповідно дотипу шкіри.

Як приготувати косметику в домашніх умовах знають багато, але потрібно пам’ятати що така косметика не містить консервантів, які продовжують її термін придатності. Тому готувати потрібно невеликими порціями, дотримуватися умов зберігання, на флаконах писати дату виготовлення.

Перш ніж приступити до виготовлення косметики в домашніх умовах, необхідно вивчити властивості інгредієнтів зазначених в рецепті. Вони повинні підходити типу шкіри, віковим потребам, мати корисні властивості. Як відомо для сухої шкіри згубно застосовувати спирту, а для жирної необхідно використовувати речовини які нормалізують роботу сальних залоз.

У домашній косметиці часто використовуються олійні екстракти й ароматичні олії. Вони володіють поживними і цілющими властивостями і надають аромат. Приготувати їх можна в домашніх умовах, адже це квіти і трави, настояні на олії.

Косметичні засоби і рецепти їх приготування перевірені століттями, вони безпечні і здатні забезпечити шкірі якісний і повноцінний догляд. Вміти приготувати косметику своїми руками, це означає, на тривалий час забезпечити собі молодість, красу і здоровий вигляд шкіри обличчя.