З чим поєднуються лосини?

Лосини вже давно перестали бути суто спортивним одягом. Вже кілька сезонів поспіль вони стають прекрасною частиною молодіжних образів. Такий одяг дозволяє жінкам почувати себе комфортно і легко, вони практичні в носінні і і не вимагають особливого догляду, довго зберігаючи форму і акуратний вигляд. Але щоб створити гарний і модний образ, варто правильно поєднувати лосини з іншими предметами гардеробу.

1888697-21Перш за все, у виборі лосин варто віддавати перевагу тільки тим моделям, які підійшли за розміром. Крім того, важливо продумати, з яким одягом саме вони будуть носитися. Колір лосин повинен гармонійно поєднуватися з вже наявними предметами гардеробу.

Залежно від довжини лосин, їх можна поєднувати з футболками, майками і топами. Колірна гамма може бути будь-якою, головне — гармонійне поєднання або грамотно продуманий контраст. Різні види лосин, які мають візерунки і принти, варто поєднувати тільки з однотонним верхом.

Теплі варіанти лосин для холодної погоди можна поєднувати зі светрами в спортивному стилі, а також і з спортивними куртками. Такий образ можна доповнити спортивною м’якою сумкою або сумкою-планшетом з однотонного матеріалу. Взуття найзручніше підбирати по стилю, але краще те, яка має завищену конструкцію. Це можуть бути об’ємні кросівки або кеди, також можна поєднувати цей одяг з високими черевиками в спортивному або у військовому стилі. В останньому випадку образ можна доповнити френчем або строгим піджаком прямого крою.

Такий жіночий одяг, як туніки, теж добре поєднується з лосинами. Головне — відповідність стилю. Варто вибирати туніки спортивного простого крою, з мінімальною кількістю прикрас. Не варто поєднувати туніки з легких тканин — шифону, шовку, а також прикрашені намистом і стразами, зі спортивними легінсами і лосинами. Якщо з лосинами одягається спідниця, вона повинна бути максимально простого дизайну, найбільш гармонійно виглядають короткі спідниці, а спідниця середньої довжини може візуально зменшувати зрост жінки.