З чим поєднувати спідницю міді?

Якщо у вас не вистачило сміливості надіти міді або ви не знаєте, як її поєднувати, у нас є для вас гарні новини. Ми знаємо, як носити спідницю міді, і ми будемо раді поділитися цими знаннями з вами.

150219_8031Спідниці та сукні міді (тобто від коліна, з максимальною довжиною до половини ікри) обіцяють бути на піку популярності наступаючої осені. Ми не носили цю довжину так довго, що деякі з нас бояться її більше, ніж міні. Але міді не така страшна довжина, як здається, це дуже жіночна і сексуальна альтернатива короткій довжині. Як носити міді?

Міді це довжина, а не розріз. Міді може бути спідницею-олівцем, а також широкою спідницею, зшитою по колу. Це трикотажні, замшеві, шкіряні спідниці та інші.

Якщо ви хочете сховати занадто великі стегна, вибирайте широкі спідниці, якщо ви в той же час незадоволені своїми ногами, надіньте довгі чоботи — так, щоб нижня частина спідниці прикривала їх трохи. В даному випадку не варто носити червону спідницю міді, тому що вона буде збільшувати об’єми. Широка щільна спідниця завжди оптично відводить погляд (закон контрасту). Керуючи довжиною (від трьох сантиметрів до коліна і до середини ікри), ви можете поліпшити форму ікри.

Якщо ви хочете похвалитися округлими стегнами або підтягнутими сідницями, то надіньте спідницю-олівець. Ви хочете витягнути ноги? Виберіть спідницю-міді із завищеною талією. Ви додасте (оптично) додаткові сантиметри, якщо взуття, колготки і спідниця будуть одного кольору. Якщо ви додатково виберете туфлі на підборах або платформі, ви отримаєте довгі ноги. Міді прекрасно приховує багато недоліків фігури і може легко підкреслити її переваги. Секрет у виборі крою.

Ви хочете моделювати чи підкреслити свою талію? Шукайте широку спідницю з високою талією — в поєднанні з відповідним топом ви отримаєте осину талію. Спідниця нижче колін — майже ідеальна спідниця — ця довжина підходить на всі випадки життя і дуже універсальна.

До широкої спідниці завжди носіть відповідний топ — інакше ви додасте кілька кілограмів і будете виглядати пухкими. Вільний топ може працювати в поєднанні з вузькими спідницями або спідницями-олівцями. Однак, якщо у вас великий бюст, забудьте про такий комплект.