З чим пити каву, щоб схуднути?

Кава — один з найпопулярніших напоїв. Багатьом з нас вона допомагає прокинутися з ранку і додає сил протягом всього дня. Культура споживання цього напою різноманітна. На півдні Франції в чашечку кави додають два — три шматочка вершкового сиру. Під впливом гарячого напою сир плавиться і сама кава набуває чудовий смак і аромат.

images (2)У Німеччині в будь-якій кав’ярні цей популярний напій завжди подається з келихом холодної негазованої води. Справжні кавомани вважають, що тільки в поєднанні з холодною водою можна розпізнати чарівні нотки цього стародавнього напою.

На Сході прийнято подавати каву з густим карамельним сиропом, додаючи різноманітні ароматні прянощі. Ідеально гармонують з цим напоєм такі спеції, як кардамон, кориця, сушений імбир. Додавши шматочок свіжого лимона або шматочок цедри в чашечку гарячого напою, ви отримаєте популярний у багатьох країнах напій, іменований «романо».

Американськими дослідниками був виявлений дивний факт: гаряча ароматна кава може сприяти схудненню, якщо пити її регулярно з правильною добавкою. Такою правильної добавкою є екстракт листя оливкового дерева.

Справа в тому, що в листочках оливкових дерев міститься дуже цінна речовина — олеуропеїн. Міститься ця речовина не тільки в листках. У плодах, тобто в оливках (маслинах) воно теж є, але в мінімальній кількості. Олеуропеїн сприяє швидкому спалюванню жирових клітин, в результаті випита чашка кави з додаванням екстракту листя оливи, діє руйнівно на всі зайві жирові відкладення. Також цей природний жироспалювач сприяє зміцненню серцевого м’яза і знижує кров’яний тиск, тому каву з додаванням екстракту оливкового листя корисно пити гіпертонікам.