З чим носити спідницю-олівець?

Початок минулого століття. Жінки ще носять довгі пишні сукні. Але модниці вже з’являються на балах в дуже сексуальних сукнях з довгою вузькою спідницею, що розширюється донизу у вигляді дзвіночка. Таке одночасно еротичне і пристойне вбрання швидко стає модним. Однак танцювати і, тим більше ходити в такому вбранні було незручно.

pencil-2Але сама ідея облягаючої спідниці припала до смаку представницям слабкої статі. І в 1940 році Крістіан Діор пропонує модель спідниці, яка є до сих пір дуже популярною. Сьогодні ми називаємо її «спідниця-олівець» за вузьку і довгу форму.

Спочатку ця облягаюча і повторююча обриси фігури спідниця виготовлялася з дорогих вовняних тканин, зазвичай чорного кольору. Модель самої спідниці була дуже суворою без будь-яких додаткових декоративних деталей.

Сьогодні крій спідниці ускладнився, з’явилися декоративні елементи, крім вовняних, використовуються й інші тканини, в тому числі, і синтетичні. Залишається обов’язковою одна умова: звужуючись до низу, спідниця повинна облягати тіло. До речі, юбка миди має також подібні особливості.

На роботі, в театрі, в гостях — ця спідниця доречна скрізь. Така спідниця добре виглядає на будь-якій фігурі, роблячи її стрункішою і пропорційнішою, але за умови, що ви знаєте, з чим її потрібно носити.

У вас струнка хлоп’яча фігура? Відмінно! Вашу тонку талію підкреслить спідниця із завищеною талією. А якщо блузку, водолазку або тонкий светр ви заправите всередину, то всі помітять, що ви дуже сексуальна.

Не біда, якщо фігура неідеальна. Всі зайві і небажані округлості сховаємо під подовженою блузкою або джемпером. Так ви прикриє проблемні місця. А якщо хочете стати ще стрункішою, надіньте чорну спідницю, чорні туфлі на тонкому каблуці і тонкі чорні панчохи. Взагалі спідниця-олівець завжди дуже виграшно виглядає із взуттям на високих підборах.

У будь-якому офісі буде доречною однотонна або з геометричним малюнком спідниця. Можна одягнутим спідницю зі шкіри, якщо дозволяє дрес-код компанії. Доповнить образ блуза і жакет, а також прозорі однотонні колготки.

Ви збираєтеся в театр або на якесь свято і вам хочеться бути особливо привабливою? Спідниця з благородних тканин, святкова жіночна блуза, туфлі на високих підборах, дорогі прикраси — і ось ви вже розкішна жінка.

При всій своїй простоті спідниця-олівець прикрашає будь-яку жінку, дозволяючи легко переходити від одного образу до іншого, тому в жіночому гардеробі повинна бути хоча б одна така спідниця.