З чим носити довгі сережки?

Аксесуари та прикраси будуть добре виглядати в тому випадку, коли ви підберете їх зі смаком. Кожна вбрана вами прикраса має поєднуватися з вбранням. Ось, наприклад, довгі сережки, про які ми поговоримо в статті, підійдуть далеко не до кожного стилю і не до всього вбрання. Крім цього доречні вони будуть і не в кожній ситуації. Кому і коли варто носити довгі сережки? Дізнаємося далі.

dlinnye_sergi_1Відразу виключимо деякі моменти, коли не слід надягати довгі сережки, оскільки вони будуть виглядати або без смаку, або зухвало. Наприклад, подібну прикрасу не варто надягати на офіційні ділові зустрічі, іспит в університеті, співбесіду і подібні заходи, де необхідно дотримуватися суворого офіційно-ділового стилю. Також довгі сережки не будуть поєднуватися зі спортивним костюмом.

А ось з вечірнім вбранням такий аксесуар буде відмінно виглядати. Також такі сережки підійдуть до легких блуз, до літніх сарафанів і суконь. Подовжена форма сережок може добре поєднуватися і з водолазками і светрами, але тільки з правильно підібраними за фактурою і кольором речами.

Правильно підбираємо сережки

При виборі будь-яких сережок жінка повинна об’єктивно оцінювати свою зовнішність — тільки таким способом можна правильно підібрати прикрасу. Жінкам з вузьким обличчям слід дуже обережно вибирати подовжені сережки, оскільки вони можуть тільки підкреслити витягнутий овал обличчя. Щоб уникнути такої проблеми, вибирати потрібно довгі сережки з круглими елементами.

Повним жінкам не рекомендується надягати тонкі довгі сережки, оскільки вони підкреслять пухкі щоки, шию і пишні форми своєї власниці. А ось сережки більш об’ємні і громіздкі дадуть потрібний ефект: обличчя візуально буде здаватися більш витягнутим і худим.

Ось кому не рекомендується носити довгі сережки, так це жінкам з короткою шиєю. Подібна прикраса тільки акцентує увагу на шиї. Але і в цій ситуації є вихід: необхідно вміло підбирати речі. Найкраще для цього придбати сукню або блузку з глибоким декольте.

Не забувайте, що довгі сережки — не повсякденне прикраса, яку потрібно правильно підбирати і вміло поєднувати зі своїм вбранням. У відповідній ситуації яскраві, стильні і красиві довгі сережки зможуть підкреслити вашу індивідуальність і бездоганний смак.