З чим носити блискучу плісировану спідницю?

Спідниці металевих блискучих кольорів стали самим несподіваним, зухвалим і яскравим трендом сезону. Блискучі з металевим переливом матеріали останні роки взагалі ніколи не сходять з модних подіумів, але найчастіше вони представлені туфлями, сумками, сукнями, і навіть манікюром. У цьому ж сезоні дизайнери модних будинків пішли далі і представили на загальний огляд і суд модниць металізовані спідниці.

 

1449787933_yubka3Цей пістрявий тренд світ моди отримав в подарунок в першу чергу від модного дому Gucci, який випустив такі спідниці в кількох варіантах забарвлення. Ці спідниці швидко зібрали натовп прихильниць, і таким чином були розкуплені відразу ж після їх появи в магазинах. Масовий ринок моди відразу ж потягнувся за світом кутюр, і тепер практично у кожної недорогої модної марки можна знайти плісировані спідниці з металевим блиском.

 

Вперше побачивши таку спідницю її можна сплутати з диско-кулею, але придивившись легко побачити всі її переваги. Плісирована спідниця міді металевого забарвлення є дійсно універсальним у використанні елементом гардеробу. Вона підійде і на світський раут, і для щоденної носіння, і навіть в офіс. У створених луках з цією спідницею, завдяки її «самодостатності», не потрібні якісь яскраві деталі. Це на 100% підходящий варіант для тих панянок, які завжди хочуть виглядати стильно та у відповідності з останніми модними трендами, але, на жаль, їм не дано почуття правильного поєднання різних речей в одному модному образі. І головне, щоб не виглядати новорічним вогником, до плісированої спідниці металевого забарвлення не варто додавати інші блискучі речі або аксесуари. Сяяти в цьому образі повинна тільки спідниця. Верхня частина образу з цією спідницею може бути представлена трикотажними речами.

 

Для образу в дусі casual до такої спідниці варто додати звичайну футболку білого кольору і такого ж кольору кросівки. При вечірній прохолоді на плечі можна ще накинути джинсовку або шкіряну косуху. Якщо дівчина все ж вирішила піти в такій спідниці в офіс, то варто в пару до неї для створення потрібного образу використовувати простий топ непомітних відтінків, а також туфлі-човники і велику сумку прямокутної форми.