З чим готують традиційну китайську локшину?

В останні роки азіатська кухня стала неймовірно популярною. Деякі страви вийшли далеко за межі своєї країни і вже стали всесвітнім надбанням. Яскравим тому прикладом може послужити традиційна китайська локшина. Сьогодні її можна замовити практично в кожному місті і це зовсім не дивно. Китайська локшина, це не тільки смачна, але ще і дуже ситна страва.

maxresdefault (9) (1)Навіть невеликої порції вистачає для того, щоб гарненько насититися. Варто зауважити той факт, що традиційна китайська локшина готується тільки з рисового борошна, тому що в Азії, це самий основний продукт. Крім того, начинка може бути найрізноманітнішою. Наприклад, якщо ви не дуже любите м’ясо, то можна приготувати вегетаріанську версію. У таку локшину додають цибулю, часник, солодкий перець, а також моркву. Якщо посипати все це потрібними спеціями, то вийде дійсно дуже смачно

Якщо ж ви не уявляєте своє життя без м’яса, то можна додати в китайську локшину ще й курку. Але, вона обов’язково повинна бути гострою. Щоб домогтися потрібного результату необхідно використовувати соєвий соус, червоний і чорний перець, а також перець чилі. Також існує рецепт дуже смачної китайської локшини зі свининою, а точніше в даному випадку використовується свиняча шия. Як і в попередньому випадку м’ясо рясно приправляється приправами, так що на смак вона досить гостре. Звичайно, не можна не згадати ще й про китайську локшину з морепродуктами. Щоб зробити таку страву в саму локшину потрібно додати креветки, мідії, кальмари або м’ясо краба.