Ювелірні прикраси і характер жінки

Складно знайти жінку, яка б байдуже ставилася до прикрас. Однак кожна представниця прекрасної статі віддає перевагу якимось особливим ювелірним виробам. Деякі люблять золото, інші — срібло, багато хто воліє носити виключно натуральне каміння.

information_items_16326Що це означає? Психологи впевнені, що подібні переваги дуже яскраво розкривають характер жінки. Саме прикраси краще всяких слів можуть розповісти оточуючим про внутрішній світ іжнки і її бажання.

Витончені ювелірні вироби із золота, інкрустовані невеликими діамантами — вибір самодостатніх і врівноважених жінок. Вони прекрасно знають собі ціну і здатні стати лідером в будь-якій справі. Загадковий блиск мініатюрних кристалів люблять бізнес-леді і просто успішні дами.

Однак в тому випадку, якщо у виробах красуються досить масивне каміння, це може говорити про те, що самооцінка панянки надмірно завищена. Вона всіма способами намагається показати власну перевагу. Дами, які обожнюють прикраси з величезними самоцвітами, амбітні, запальні і схильні до образ.

Про жінок, яких не влаштовує ні одна з прикрас, представлених в колекціях ювелірних магазинів, чоловіки часто говорять «не знає, чого хоче». Тим часом, жінка лише бажає виділитися з натовпу і блиснути оригінальним смаком. Такі дами вельми вразливі, вони гостро і болісно сприймають будь-яку критику.

Дуже багато що може сказати про характер жінки і розташування прикрас. На думку психологів, самі «балакучі» — кільця. Природно, якщо жінка не знімає символ шлюбу, то вона дуже любить свого чоловіка. Це ясно всім.

Однак в тому випадку, якщо крім вельми скромної обручки на безіменному пальці красується перстень з масивним камінням, це змушує задуматися про непостійність жінки. Якщо прикраса надіта на середній палець, то це дуже явно вказує на марнославство жінки. Примхливі панянки не знімають кілець з мізинця, а зарозумілі жінки носять їх на великому пальці.

Що можна сказати про жінку, яка зовсім не носить кілець? Ці леді просто незадоволені формою своїх рук і не бажають залучати до них увагу.