YouTube-канал як засіб для заробітку

Коли ми говоримо про YouTube-канал, важливо знати, що існує два напрямки, що дозволяють заробити на ньому реальні гроші. Тут ви або блогер, або користувач YouTube для бізнесу, кожен з яких має різні цілі.

Найголовніше для блогера, для чого й замовляється послуга розкрутка ютуб каналів, це:

 • відвідуваність;
 • кількість переглядів;
 • кількість передплатників.

Тому що блогер заробляє безпосередньо на монетизації каналу за допомогою показу відеореклами. А бізнес, у свою чергу, може закуповувати рекламу на його каналі, переслідуючи дещо інші цілі.

Будь-якому бізнесу потрібний трафік. І YouTube може стати таким інструментом трафіку. Він забезпечить переходи на ваш сайт чи соціальні мережі. Ну а клієнти, які зацікавлені у придбанні пропонованого вами товару/послуги, підписуватимуться на канал.

Одні оформлять покупку одразу, інші відкладуть на невизначений термін, треті просто загублять інтерес до продукту. Визначити, хто з них виконає певну дію, неможливо. Тому що коли користувач дивиться відеорекламу, ми не розуміємо, на якій стадії вирви продажів він знаходиться.

А значить нам необхідно прогрівати користувача через вирву контенту, формувати передплату і продовжувати його гріти не тільки за допомогою контенту на YouTube-каналі, але і за допомогою розсилки відеоматеріалів. Робити це потрібно неодмінно. Адже тільки так ефективно працює YouTube для бізнесу.

Контент для вашого каналу YouTube

Основною проблемою користувачів, що виходять на YouTube, є вибір правильного контенту. Це найбільший біль для багатьох бізнесів. Тому що на початковому етапі вони погано уявляють, що потрібно знімати. У результаті коли ми дивимося на канали більшості комерційних компаній, бачимо дуже малу кількість переглядів та передплатників. Погодьтеся — не найкраща історія.

Тому до YouTube спочатку слід підходити як до другої за величиною пошукової системи у світі. І насамперед тут потрібно подивитися, що саме цікаво нашій цільовій аудиторії. Шукати потрібне у пошуку і лише після отримання результатів розпочинати створення контенту.

Семантичне ядро каналу

На основі роботи з пошуком виникає потреба у створенні семантичного ядра каналу. Це ядро є набір ключових слів для зйомки або оптимізації відеороликів, а також використовується як інструмент, що дозволяє систематизувати роботу каналу. Також за його допомогою можна визначитися з темами відеоматеріалів, графіком їх публікацій, застосовувати останні тренди та перезнімати вдалі рішення інших авторів.

Семантичне ядро каналу по суті:

 • назва відеоматеріалу, опис, теги відео;
 • хештеги;
 • ключові слова каналу;
 • назва самого каналу;
 • а також назви та описи плейлистів.

З цього вибудовується єдиний комплекс метаданих відеоролика і каналу загалом, де ми використовуємо потрібні ключові слова у зв’язковому тексті без порушення правил.

Частотність запитів, орієнтована на YouTube

Вона представлена не зовсім у класичному вигляді, що підходить під SEO або під контекст. Використовувати її найкраще саме для роботи на YouTube-каналі:

 • низькочастотні запити — до 5000;
 • середньочастотні запити — від 5000 до 10000;
 • високочастотні – понад 10 000 запитів.