Європейський манікюр

Європейський манікюр в даний час завоював популярність в Європі і далекому зарубіжжі. Часом цей манікюр називають необрізним, тому що коли його роблять, майстри не користуються щипцями і ножицями. Кутикула змащується спеціальним розчином, після якого вона відсувається спеціальною дерев’яною паличкою. Такий манікюр не зможе травмувати нігті, а занесення небезпечних інфекцій зводиться до нуля. 

34.1Європейський манікюр необов’язково робити в салонах краси, його можна зробити і в домашніх умовах самостійно. Найголовніше придбати всі потрібні засоби і здійснювати правильно всі етапи. Для початку потрібно стерти старий лак з поверхні нігтів, потім надати нігтям бажану форму за допомогою скляної пилочки. Але робити це потрібно дуже акуратно, щоб не пошкодити нігтьову пластину. Якщо спиляти куточки сильно глибоко, то можна викликати запальний процес, тому пилку необхідно тримати під кутом 45 градусів.

Далі наносимо засіб для видалення кутикули і через пару хвилин, потрібно дуже акуратно, спеціальною дерев’яною паличкою, відсунути кутикулу до нігтьової пластини, і намагатися не тиснути на ніготь. Апельсинова паличка підійде для такого випадку найкраще. Після кутикулу необхідно обробити живильним кремом.

Підходячи до завершення цієї процедури, зробимо розслабляючий масаж рук за допомогою спеціальних кремів або олій.

Щоб лак лягав рівно і закріпився на нігтьовій пластині, потрібно залишки крему видалити вологою серветкою. Лак буде довше і краще триматися, якщо нігті спочатку покрити безбарвною основою. Після цієї процедури на нігтях не будуть з’являтися жовті плями, основі необхідно добре висохнути.

Починають фарбувати нігті кольоровим лаком з мізинця, тонким і рівним шаром, а надлишок лаку забирається тонким пензлем.

У заключній частині нігті покриваються лаком-закріплювачем. Закріплювач надає нігтям додатковий блиск і дозволяє лаку набагато довше зберегтися в бездоганному стані.

Жінкам, які постійно стежать за своїми руками і нігтями ідеально підходить європейський манікюр.