Єгипетські сувеніри

Подорожуючи по різних країнах, кожен привозить сувенір, який символізує ту чи іншу країну. Ось і Єгипет не є винятком, в цій країні настільки великий вибір сувенірів, що іноді буває дуже важко зробити вибір. Арабська торгівля знаменита на весь світ своїми завищеними цінними, тому потрібно вміти поторгуватися з продавцем, адже без цього у Єгипті не обходиться ні одна угода або покупка. Вважається, що той, хто не вміє торгуватися, не пристосований до життя, і невпевнена у собі людина, а ось людина, яка вміє торгуватися викликає до себе повагу. Якщо постаратися, то ви зможете наполовину знизити ціну товару.

Отже, потрібно визначитися який саме сувенір ви хотіли б придбати на пам’ять, тому що їх дуже багато і при вигляді такого достатку просто розбіжаться очі.

75_eg-suvenir-1

Сувеніри у вигляді саркофага, сфінкса і піраміди у Єгипті є символами смерті. Цікавим сувеніром вважається статуетка скарабея, що приносить щастя в дім, але потрібно брати її на ніжках, без них він буде вважатися похоронним. Поширеним сувенірами вважаються різноманітні  богів, але і до їх придбання потрібно підійти з обережністю. Відомо, що кожен з богів відповідає за ту чи іншу частину світу, деяких з них зберігають тільки в усипальницях.

Ювелірні вироби теж можна купувати як сувенір, тим більш проба у золота у Єгипті дуже хороша, та й в якості домішки вони використовують срібло, а не мідь. Срібні вироби взагалі продаються на вагу, і можна вибрати досить непоганий сувенірчик для побуту. Ще із незвичайного вам можуть запропонувати будь-який виріб зі шкіри верблюда, або верблюжу ковдру, дуже тепле і м’яке. Коштуватимуть такі вироби досить дешево, але радувати, зможцть дуже тривалий час. Також цікавими сувенірами є килими, вони можуть бути ручної роботи із коров’ячої шкіри або верблюжої вовни. Своєю своєрідністю і неповторністю відрізняються такі подарунки.

Крім цього, ви можете зайти в інтернет-магазин Згарда, в якому можна знайти красиві та оригінальні гуцульські сувеніри за доступними цінами.

Особливо популярні в Єгипті серед туристів пояис і шкарпетки з вовни верблюда. Пояс стане незамінним помічником при:

радикуліті;
остеохондрозі;
хребетній грижі;
невралгії;
розтяганнях та інших видах болю.
Шкарпетки з вовни верблюда теплі і дуже тонкі, тому їх можна одягати в холодну погоду під чоботи. Такі шкарпетки збільшують кровообіг, допомагають організму швидше впоратися з застудою.

Чоловіків зможе порадувати кальян, але його потрібно вміти вибирати, краще попросити продавця відразу продемонструвати його в ді. Скляний або металевий немає значення, головне, щоб він був не маленьким, такий кальян вважається сувенірним і довго не прослужить. Який же кальян без тютюну, і тут вам запропонують величезний вибір, але теж не помиліться з йоговибором. Правильно тютюн упаковується в вакуум, і залишається вологим і не втрачає всіх своїх властивостей. Величезну популярність має тютюн з різними ароматами(диня, виноград, вишня і яблуко).

Чай, кава, екзотичні спеції і це ще не весь асортимент сувенірів і подарунків. Настільки багаті базари та ринки сувенірами, що іноді хочеться придбати все, але варто подумати і зупинити вибір на чомусь конкретному. Для інтер’єру можна придбати статуетки або підсвічники. У подарунок коханій можна придбати хустинку, ароматичні олії, повірте, це зможе справити враження. Можна обійтися і простим магнітиком на холодильник, але скупість ще ні кого не прикрашала, тому потрібно залишити на пам’ять щось екзотичне.