Японський манікюр

Японський манікюр — це процедура, що складається з енергійних втиральних рухів пасти з вітамінами і мінералами в нігтьову пластину і нанесення шару порошку. Результатом є здоровий і природний вигляд нігтів. Як зробити японський манікюр?

japan09Ламкі нігті є головним болем багатьох жінок. Якщо ви не можете впоратися з пошкодженими нігтьовими пластинами, порятунком може бути догляд за японською технологією.

Принцип японського манікюру дуже простий — інтенсивне натирання пластини зеленою пастою. Паста містить речовини, які живлять і зміцнюють нігті, надають їм особливий відтінок рожевих перлів — діоксид кремнію з Японського моря, бджолиний пилок, кератин, вітаміни А і Е.

Але спочатку ви повинні позбутися від шорсткості нігтів, оскільки в даному випадку паста зовсім не проникне. Після пасти необхідно застосовувати масаж з невеликою кількістю спеціального порошку. Сутність японського манікюру — вміле втирання пасти, а потім порошку — в одному напрямку. Не можна використовувати металеві інструменти для манікюру, щоб не пошкодити нігті. Ефект можна побачити відразу — нігті стають абсолютно гладкими і блискучими. Для того, щоб процедура принесла тривалий ефект, такий манікюр необхідно повторювати три-чотири рази з інтервалом у три тижні.

Японський манікюр (відомий і використовуваний японцями понад чотириста років) робить нігті красивими і блискучими. Цей метод був придуманий і розроблений однією з японських косметичних компаній.

Японський метод покращує природний стан нігтів, надаючи їм блиск рожевих перлів. Після манікюру нігті блистять, і стають укріпленими натуральними інгредієнтами (в тому числі, вітаміни А + Е), кератином, бджолиним пилком та іншими натуральними інгредієнтами. Це рекомендований метод для ламких і крихких нігтів, які постійно шаруються.

Майте на увазі, що відразу після манікюру японці не фарбують нігті. Потрібно почекати кілька днів, і тільки після цього часу фарбувати нігті улюбленим кольором лаку.

Для того, щоб виконати правильний японський манікюр в домашніх умовах вам знадобиться:

• пилка для нігтів;

• пластиковий шпатель, щоб наносити пасту;

• паста;

• порошок.

Процедуру слід повторювати кожні три тижні.