Яку вибрати чашку для дитини?

У дитинстві ми проходимо безліч етапів і одним з них вважається перехід від соски до пляшки, а в процесі і до чашки. Однак не все так просто — при виборі чашки слід бути дуже уважним, і буває важко помітити безліч тонкощів, які є дуже важливими. Звичайно, можна зупинити свій вибір на дорослій чашці, але до такого посуду дитина буде звикати довго. Нікому не сподобається витирати калюжі і відтирати плями на столі від солодкого чаю, соку та інших солодких напоїв, тому набагато легше придбати поїльник для своєї дитини, щоб уникнути таких неприємних ситуацій.
kak-nauschit_rebenka_pit_iz_krugki_1002_183

До того ж, він дуже багатофункціональний. Він може послужити для далеких поїздок, а так само поїльник буде приємно виглядати на Вашому сімейному столі. Вашій дитині буде комфортно почувати себе, тоді як у дорослих членів сім’ї будуть свої наборы чашек, а у Вашої дитини буде особистий поїльник.Так як у такої чашки є носик і кришечка, при падінні у вас не буде зайвого клопоту — ви забудете про проблему вічно мокрої і брудної підлоги, через те що Ваша дитина ненавмисно пролила свій напій. Вибираючи чашку для дитини будьте дуже уважними — зверніть увагу на її форму і матеріал.

Перш за все зверніть увагу на матеріал. Він повинен бути небитким і легким, як пластик, і тоді вам не доведеться прибирати розбиті чашки. Відмінним вибором буде чашка з металу. Але вам буде зручніше, якщо поїльник буде з прозорими стінками, щоб було легше дізнатися наскільки він наповнений, і після миття побачити — наскільки чистий поїльник зсередини.

Будьте уважні, і не нашкодьте своїй дитині. Перед покупкою уважно огляньте всі краї чашки, і проведіть по ній пальцем. Якщо відчуєте нерівність — беріть іншу чашку, або інакше ваш малюк зможе поранити собі ясна, і тим самим принести собі сильний біль.

Також буде дуже зручно, якщо у Вашої дитини не буде зісковзувати чашка зі столу, так як це забруднює її шийку. Гігієна — дуже важлива якість поїльника, тому що тільки дитина буде з нього пити, і ніхто інший не залишить на ньому свою слину і бактерії.

Поїльник — незамінна річ Вашої дитини, з яким вона буде відчувати себе комфортніше, і не приносити вам додаткових турбот.