Яку сумку вибрати в 2019 році?

Як відомо, слідувати моді непросто, а високій моді іноді просто неможливо. Однак, при проектуванні нової моделі дамської сумочки, більшість дизайнерів поводяться більш стримано. Перш за все, це пов’язано з тим, що головне завдання будь-якої сумки — бути функціональною. Кожен сезон модне співтовариство розбурхує обговорення, якими цікавими тенденціями порадує шанувальників майбутній рік. 2019 рік не став винятком і вже стало відомо, які сумки і принти стали фаворитами майбутнього сезону.

1518941245_bags-2Модні моделі

Модними будуть залишатися класичні варіанти сумок і міських рюкзаків, однак не обійдеться і без нових моделей. Так, стануть популярними сумки в стилі бохо, який не так давно знову почав завойовувати увагу дизайнерів. Не варто проходити повз сумок округлої форми, так як вони також активно завойовують популярність, що знайшло відображення у створенні сумок у вигляді яблука.

Також повертається мода на сумки в вигляді портфелів, що особливо актуально для молодих студенток. Зазвичай це моделі місткі, тому ви зможете нарешті взяти з собою конспекти. Про рюкзак теж не забуваємо, але тільки міського варіанту.

Колірна гама

Любительки «звірячих принтів», радійте! Правда, поспішаємо попередити, що сумки, повністю оброблені таким принт, як і раніше вважаються позбавленими смаку аксесуарами. Якщо ви хочете додати трохи подібних мотивів у свою сумочку, то вибирайте однотонну модель з яскравою «звірячою» фурнітурою. Як варіант, це можуть бути ручки або невеликий ремінець.

Цікавим рішенням можуть стати моделі, які повторюють забарвлення вашого верхнього одягу. Це відмінний варіант для перфекціоністів, які довго вибирають ідеальний варіант для пальто або пуховика. Однак, варто зазначити, що поки за цією тенденцією можуть стежити тільки ті, хто шиє одяг і аксесуари на замовлення. Але не турбуйтеся, в магазинах скоро з’являться спеціальні комплекти.

Ну і наостанок, варто сказати, що «дорогоцінне каміння», паєтки і стрази вийшли з гри в цьому сезоні, але в якості декору можна використовувати спеціальні заклепки. Особливо, якщо вони будуть виконані в стилі «панк». До речі, ви ж пам’ятаєте, що найпопулярнішим кольором в наступному році буде кораловий?