Яку соковижималку вибрати?

Вибір соковижималок представлений в наш час величезною кількістю моделей від різних виробників. Через це дуже складно зробити вибір. Завдання цієї статті — допомогти визначитися і вибрати найбільш підходящу модель.

9ecf97431de2fb2f63f2bb511e11e32bСоковижималки діляться на два типи — роторні та шнекові, так звані соковижималки «холодного віджиму». Перший тип найбільш поширений, моделі цього типу випускають більшість виробників.

Другий тип мало відомий, хоча виробники, які його випускають стверджують, що сік з таких агрегатів, містить більшу кількість вітамінів(при перетиранні не виділяється тепло, відповідно сік не нагрівається і не втрачаються вітаміни), його також виходить більше, але і консистенція соку трохи інша. Це сік з м’якоттю. Такого типу соковижималки віджимають сік з набагато більшої кількості фруктів і овочів, в тому числі зелені, навіть бананів. Вони також володіють меншою потужністю, їм достатньо споживати 200-300 Вт, на відміну від роторних соковижималок, де найпотужніші моделі споживають від 750 до 1000 Вт. Але знайти подібні соковижималки складно, їх мало хто випускає, найчастіше на полицях магазину можна зустріти китайські бренди.

До речі, вас може зацікавити якісне кухонное оборудование, яке ви можете придати на сайті techsnab.com.ua.

У роторних соковижималках слід приділити увагу потужності, тому що чим вона вища, тим ефективнішою соковижималка буде видобувати сік з твердих овочів та фруктів. Для хорошої і ефективної роботи потужність соковижималки повинна бути не менше 500 Вт, а краще більше.

Слід також звернути увагу на завантажувальний отвір — діаметр його повинен бути великим, щоб завантажувати фрукти великого розміру можна було не розрізаючи.

Важливою є також зручність очищення. Контейнер для відходів повинен вийматися, щоб у будь-який момент відходи можна було викинути, не розбираючи соковижималку. Подивіться на сітки, наскільки вони гладкі, чи не буде проблем з їх очищенням. У комплект може входити щіточка для цих цілей.

Якщо приділити увагу всім цим нюансам, то результатом буде покупка надійної і якісної соковижималки, яка буде радувати вас смачним і свіжим соком, а догляду буде потребувати зовсім небагато.