Яку постільну білизну вибрати і на що звернути особливу увагу?

Кожна господиня задається питанням, яку постільну білизну краще вибрати, причому щоб вона було якісною і красивою. Адже, від якісної постільної білизни залежить стан здоров’я всіх членів сім’ї. Найголовніше для людини — це здоровий сон. І завдання кожної господині зробити його міцним і «солодким».

bel (1)Натуральність

Перше, на що слід звернути увагу — це на тканину з якої зроблено постільну білизну. Потрібно намагатися вибирати білизну з натуральних тканин.

Міцність

На сьогоднішній день, найбільш затребуваним вважається сатин. Це постільна білизна високої якості. Однак, існує багато нових якісних сумішевих тканин, які не поступаються за якістю сатину та іншим натуральним тканинам. Це мако-сатин, делюкс-сатин, страйп-сатин, люкс-сатин та інші похідні сатину з поліпшеними якостями.

Розмір

При виборі постільної білизни за даним посиланням https://www.kohana.in.ua/postelnoebele/, слід звернути увагу на її розмір. Комплекти можуть бути односпальними, двоспальними, сімейними, євро-стандарт, дует та іншими. Природно, що при виборі білизни, необхідно заміряти свої наволочки, розмір підодіяльника і простирадла. А також потрібно уважно вивчити їх розміри на упаковці.

Запах

Якщо ви купуєте білизну в магазині, обов’язково понюхайте її. У неї не повинно бути ніяких різких запахів.

Шви

При покупці обов’язково перевірте шви. Зверніть увагу, як пришито блискавки, якщо такі є. Переконайтеся, що це фабричне виробництво. Шви повинні бути рівними, без обірваних ниток.

Етикетка

Уважно ознайомтеся з етикеткою. У ній повинна міститися вся інформація про виробника та догляд за постільною білизною.

Як не прикро це визнавати, але субота і неділя створені не тільки для веселощів, відпочинку та розваг. У ці дні ми також витрачаємо багато часу на прибирання і прання. Думаю, дуже потрібними будуть кілька порад про те, як правильно прати постільну білизну. Отже, поїхали:

1. Перевірте рекомендовану температуру води на ярличку білизни. Там буде вказано, в якій воді прати. Якщо ж ні, то орієнтуйтеся на 50-60 градусів. Нижче точно не варто, білизна не відіпреться.

2. Перед тим як прати і прасувати білизну, ретельно вивчіть рекомендації виробника, щоб не зіпсувати комплект.

3. Перед першим використанням виперіть білизну. Навіть якщо ви принесли її з магазину в герметичній упаковці.

4. Розрізняйте білизну за матеріалом. Штучні і натуральні тканини потрібно прати окремо. У них різні рекомендовані температури для прання. Знову ж синтетичні волокна чіпляються за бавовняні

5. Кольори. Білизну різних кольорів теж треба прати окремо, щоб вона не полиняла. Думаю, ця порада зайва. Але про всяк випадок згадаю про це тут.

6. Шовкова постільна білизна вимагає особливої уваги при пранні. Перед тим, як завантажити її в машину, обробіть антистатиком. І, звичайно, періть на особливому дбайливому режимі. Хоча найідеальніший варіант — прати шовк руками.