Яку нижню білизну потрібно носити під час вагітності?

Часто молоді мами замислюються над тим, яку нижню білизну їм краще носити під час вагітності. Тоді вони починають питати у своїх близьких подружок, забуваючи про себе. В першу чергу ви самі повинні зрозуміти, яке нижня білизна буде вам зручнішою. Тепер, коли у вас росте животик, стегна та інші частини тіла стають ширшими, так що і без всяких порад стає зрозуміло, що білизну потрібно купувати на розмір, а то і на два розміри більшою. При виборі найскладніше — це вирішити, де буде знаходитися талія (гумка), під животом або над ним.

 

 

Які переваги має розташування гумки над животиком? В першу чергу це комфортно. Правда, з часом, коли ваш живіт досягне вже більших об’ємних розмірів, така нижня білизну стане виглядати страшнувато, воно буде нагадувати собою «підштанники». Правда, чого вам боятися? Ваш чоловік і без того вас тепер боїться, а лікар вже стільки бачив за час своєї роботи, що цим його вже не здивувати, так що ви спокійно можете віддати перевагу комфортним трусам, які будуть закривати ваш животик.

middle-1024x1024

 

Що стосується трусів з гумкою під животом, то їх вибирають ті, кому це зручніше, і ті, які стежать за своєю сексуальністю. До того ж на прийомі у лікаря немає ніякої необхідності опускати гумку вниз. Якщо ви ще до того, як завагітніти, носили труси з гумкою на стегнах, то і в період вагітності вам немає потреби від них відмовлятися. Тим більше, вам все одно з часом доведеться надягати трусики зі спандексом, тому що вони будуть підтримувати ваш живіт знизу.

 

 

Якщо ви вже маєте дітей, то вам дуже просто відмовитися від сексуальної білизни, так як ви вже робили це пару років назад. Але якщо це у вас буде первісток, то вам ще дуже складно відмовитися від джинсів на стегнах і бікіні. Вам в них комфортно і зараз? Тоді чому відмовлятися? Носіть нижню білизну, яка буде для вас зручнішою, це і буде правильним вибором.