Яку коляску вибрати для малюка сучасним батькам?

Через нинішній асортимент товарів для дітей сучасні батьки часом не можуть самостійно вибрати коляску, тому спробуємо допомогти розібратися в цьому питанні. Якщо ви підшукуєте коляску для новонародженого, то, ймовірно, оптимальним рішенням буде коляска-люлька, яка нехай і трохи громіздка, але дозволить створити максимальний рівень комфорту для малюка.

mima4Наприклад, за рахунок високої посадки люльки забезпечується захист малюка від пилу, а у вітряну і дощову погоду на допомогу прийде закритий непромокальний тент. Дуже до речі, коли у такої моделі передбачена можливість регулювання нахилу спинки і підголівника, бо від цих аспектів поза всякими сумнівами залежить комфорт при прогулянці. Ще одне корисне пристосування — спеціальні ручки, за допомогою яких малюка можна пересувати, не дістаючи з коляски. Врахуйте, в перші 12 місяців дитячі коляски для новорожденных Киев вважаються ідеальним варіантом, але на другому році життя доведеться купувати якусь іншу коляску для прогулянок.

До слова, прийнято розрізняти категорію як раз-таки прогулянкових колясок, причому сюди можна віднести кілька їх різновидів: коляски-тростини, коляски-рюкзаки, звичайні коляски. Перші характеризуються створенням зручних умов для переміщення, наприклад, в громадському транспорті, так як вони володіють невеликою вагою, та й за габаритами в складеному вигляді вони не займають багато місця. Коляски-рюкзаки можуть стати незамінним помічником у подорожі, так як в складеному вигляді їх не складе труднощів переміщати за плечима.

І, нарешті, звичайні прогулянкові моделі відрізняються маневреністю, стійкістю і компактністю. Здебільшого сучасні мами придбавають дві коляски на сайті mamaimalysh.com.ua, одна з яких обов’язково звичайна прогулянкова, адже стільки задоволення від прогулянки з малюком матері не доставляє жодне заняття. І ще, така модель передбачає щось на зразок багажного кошика, тому якщо ви відправляєтеся з дитиною за покупками, їх можна покласти саме туди. У ранні роки уявити малюка без коляски неможливо, для нього це немов другий будинок.