Яку коляску для дитини краще вибрати на осінь і зиму?

Кожна матуся, яка купує коляску, обов’язково звертає увагу на сезон. Якщо влітку цілком можна обійтися прогулянковою коляскою, де дитина спокійно сидить і насолоджується теплою погодою, то восени потрібно звернути увагу на більш зручні і теплі варіанти.

glavnaya-zimnkol (1)Розібратися в різноманітності представлених на ринку моделей досить складно, адже не завжди виробник вказує про використання в певний сезон. Важливо вибрати ту модель, яка виготовлена з міцних матеріалів, за всіма нормами і стандартами, а також призначена для використання восени і взимку. Для цього потрібно визначитися з відповідним типом коляски, а також додатковими характеристиками, самою моделлю і ціновою категорією!

Тип коляски

Виділяють два основних типи колясок, які легко визначити серед широкого вибору варіантів — коляски-люльки та прогулянкові коляски. Для холодних сезонів купувати потрібно коляски-люльки. Для новонароджених малюків також потрібно вибирати люльки, адже прогулянковий варіант підходить тільки для старших дітей, які вже сидять.

Основна функція коляски-люльки — забезпечити комфортний і спокійний сон малюка під час прогулянки. Для цього модель повинна володіти хорошою амортизацією, високою маневреністю і зручною люлькою. Хід коляски повинна бути плавним, схожим на заколисування. Колеса повинні бути великими з шипами або високим малюнком протектора, а також металевими спицями, що забезпечить легку прохідність по снігу, листю і т. д. Люлька має бути виготовлена з натуральних матеріалів, з віконцями.

Коляски-люльки також діляться на такі підвиди:

 

  • Коляски-трансформери (2 в 1);
  • Коляски модульного типу (універсальні).

Перший варіант дозволить заощадити, адже трансформери замінюють відразу два види колясок. Другий варіант дозволить встановлювати будь-які модулі, які зручні батькам і дитині.