Якщо хочеш бути здоровим — загартовуйся

Найчастіше саме таке гасло ви можете чути від бажаючих бути здоровими людей. Однак як показує практика, надмірне зловживання загартовуванням без поступового нарощування ступеня загартовування призводить, навпаки, до серйозних застуд.

lchНа вулиці погода ніяк не може визначитися. Це і пояснює поточний стан речей в дитячих поліклініках і лікарнях: соплі, кашлі, застуди, грип, захворювання легеней — всього зараз вистачає. Якщо ви щасливчик і вас не торкнулася ніяка зараза, то швидко прийміть заходи щодо запобігання можливої хвороби.

Для початку купіть вітаміни. Це буде і смачно і корисно для вас і вашої родини. Зараз в аптеці вистачає різного роду витамінів, фармацевт сама вам порадить згідно вашим бюджетним вимогам.

Далі намагайтеся готувати їжу з використанням часнику. Відомо, що часник з легкістю бореться з шкідливими бактеріями і служить профілактичним засобом від застуди. Тим більше, що курочка з часничком — улюблені ласощі майже у кожної сім’ї, а про бутерброди з сиром і часником і взагалі говорити не варто. Зіставте смачне з корисним.

Одягайтеся по погоді — навіть незважаючи на те що на вулиці ніби ще не дудже холодно, не забувайте, що мінімальний вітер здатний протягнути вам шию або вуха.