Якою має бути літня сукня? Частина 2

Сукня рівного крою, витримана в одному кольорі виглядає більш консервативно. Така модель також придатна для виходу на роботу, для повсякденного життя. Одягаючи подібну сукню, не завадить розбавити її суворість за допомогою аксесуарів. І вона заграє по-новому, несподівано і цікаво.

prozrachnye_platya_ermanno_scervino_fendiЗараз набрали популярність туніки. Вони досить довгі, тому можуть виступати також у ролі сукні або літнього сарафана. Основне, чим потрібно керуватися – це довжина і кольорова гама вашої туніки. Легка і повітряна туніка чудово підкреслить сексуальність вашого образу.

Не варто забувати і про те, що актуальності не втрачає квітчасте забарвлення, яскраве і строкате. Сукні з таким принтом ідеально підходять для літнього сезону. Не менш чудово виглядають сукні в смужку або клітку, в горошок або з нанесенням малюнка.

Варто відзначити, що в даний час як ніколи актуальні моделі з витонченим і приталеним силуетом, також не втрачає своєї актуальності асиметрія.

Але не забувайте одну дуже важливу річ: ідеально підібране сукня ще не виступає гарантом вдало завершеного образу. Дуже важливо те, як ви носите свою сукню. Адже так принципово, щоб очі сяяли щастям, а плечі не були понуро опущені. Гордість постави, впевненість кроку, вогник в очах – ось справжні ключі до успіху. А головне-любіть себе, тоді у вас точно все вийде!