Якою косметикою користуватися під час вагітност?

Одна з причин, через яку під час вагітності жінка починає виглядати не дуже добре, це дія гормонів. В першу чергу гормональні зрушення відбиваються на шкірі. Можуть виникати неприємні дерматити, шкіра лущиться, швидко жиріє, починає неадекватно реагувати на хімію, яка міститься у звичайній помаді або тінях. На деякі види косметики у жінки може виникнути алергія. Тим більше, численні ароматичні добавки та ароматизатори, проникаючи в організм, можуть не дуже добре впливати на малюка. 

g_04cf0cff64147d30ffe7cc1a3e7e23d3_2_1400x1100У багатьох шампунях міститься такий елемент, як метилізотіазолінон. Він покликаний вбивати бактерії, які скупчуються на шкірі голови, але під час вагітності він може проникнути в кров жінки і згубно позначитися на нервовій системі плода.

Що ж робити в такому випадку? Адже сучасна жінка не може дозволити собі розкіш не мити голову. Сучасні фірми акцентують увагу на новинках — косметиці, випущеній тільки на основі натуральних компонентів. Фактично, це спеціально оброблені трави, які самі по собі шкоди принести не можуть. Існує спеціальна косметика для вагітних. Якщо знайти її важко, то потрібно перевірити написи на етикетках, чи не містять косметичні засоби ртуть.

Що ж стосується декоративної косметики, то повна відмова від її нанесення навряд чи сильно додасть здоров’я малюкові, а швидше нашкодить зовнішності. Користуватися косметикою під час вагітності можна, але існують певні правила, яких варто торкнутися.

Необхідно уважно доглядати за шкірою. Вона повинна набути належного вигляду, щоб декоративна косметика не виглядала на жінці неорганічно і некрасиво. Варто підшукати засоби, що регулюють жирність шкіри, або, навпаки, борються з її сухістю. Підійде будь-який якісний зволожуючий засіб з травами.

Краще відмовитися або звести до мінімуму використання тональної основи. Ці засоби ще більше заб’ють пори шкіри, що не кращим чином позначиться на її зовнішньому вигляді.

Багато суперечок ведеться навколо помади, але всі вони є голослівними. Тим більше, існує багато бальзамів і блисків для губ, які виготовляються виключно на природній сировині, так само, як і лікувальна косметика. Тому використання помади під час вагітності зовсім не є забороненим.