Якого домашнього улюбленця вибрати для своєї дитини?

Спілкування з домашнім вихованцем для дитини може виявитися цінним досвідом. Вдало підібраний улюбленець принесе роки радості і цінні незабутні уроки. Під керівництвом батьків улюблені домашні тварини можуть навчити дитину відповідальності і надійності, тому що вони постійно потребують турботи.

c5c7fff990e188462fc709abe09b67aaПрекрасним вибором може виявитися ретельно підібрана акваріумна рибка. Але це зовсім не обов’язково! Золота рибка — найпопулярніша мешканка акваріума. Самі невибагливі рибки — це сіамські бойові рибки або півники. Вони легко адаптуються в невеликих обсягах стоячої води, при цьому не потрібно ніяких фільтрів -аераторів або нагрівачів.

Привабливість холоднокровних істот може бути менш очевидною, ніж теплокровних пухнастих тварин, але вони в числі улюблених домашніх вихованців. Перш за все, це черепахи, які можуть жити до 50 років. Хамелеони, що володіють здатністю змінювати колір, без сумніву є цікавими домашніми улюбленцями. Деякі види змій є прекрасними домашніми вихованцями. Рептилії не викликають алергії.

Птахи можуть стати чудовими домашніми вихованцями. Вони вимагають більшої турботи, ніж черепаха або рибка. Пташкам потрібен щоденний догляд і увага з боку дитини. Почати можна з папуги. Заводячи тварину необхідно передбачити можливість цілодобової ветеринарної допомоги в разі потреби.

Порівняно легко вирощувати хом’ячків або морських свинок. Зазвичай ніжне поводження сприяє появі дружби між дитиною і домашніми вихованцями, проте слід побоюватися можливих укусів з боку гризунів.

Кішки — улюблені домашні тварини для дітей. Хто зможе чинити опір чарам цих пухнастих створінь? Загальновідомо, що кішка, будучи незалежною, вимагає трохи менше турботи і уваги, ніж собака, однак догляд за нею такий же відповідальний. Як і собакам, кішкам потрібні регулярні ветеринарні огляди, і їм потрібно робити щеплення.

Самий класичний домашній вихованець — це миловидна собака. Необхідно ретельно вибрати собаку, яку буде вирощувати ваша дитина. Вирощування собаки потребує багато часу, відповідальності і уваги. Цуценят потрібно виводити на прогулянку, і вони повинні вправлятися щодня. Крім того з ними необхідно проходити регулярні огляди у ветеринара і вчасно робити щеплення. Своєю доброзичливістю по відношенню до дітей відрізняються лабрадори і кокер — спанієлі.

Шестиногі істоти рідко приходять в голову, коли замислюєшся про улюблених домашніх тварин для своєї дитини. Але якщо у неї буде «мурашина ферма», то досвід, який вона отримає, буде не тільки розважальним, а й освітнім. Можна знайти різні пристосування, які допоможуть відтворити природне місце існува