Яких продуктів слід уникати під час вагітності?

Отже, існує певний перелік продуктів, яких слід уникати під час вагітності. До них можна віднести всі різновиди смажених продуктів. Даний вид обробки може призвести до того, що їжа буде перетравлюватися дуже повільно. У період вагітності тонус шлунково-кишкового тракту жінки знаходиться в найкращому стані через те, що відбуваються гормональні зміни в організміі. Так чи варто піддавати себе такому ризику? Адже шматочок телятини або курки, приготовлений на пару буде не менш смачним.

pregnancy_Food_0Також в період вагітності варто відмовитися від вживання гострих страв. Вони провокують зайве виділення шлункового соку, а це в свою чергу, може стати причиною печії. Але зовсім не варто вживати прісні і позбавлені смаку страви. Можна просто додати свіжу зелену цибулю або пучок іншої ароматної зелені. А, що стосується невідомих приправ, які містять в своєму складі такі інгредієнти як глютамат натрію, наприклад, то краще їх залишити на інший час.

Яких продуктів слід уникати під час вагітності?

Потрібно з обережністю приймати в їжу свіжу випічку, горох, квасолю і картоплю. Вони можуть викликати здуття живота. Цю ж проблему викликають і всілякі газовані напої, а так само мінеральна вода.

Також вагітній жінці потрібно відмовитися від жирної їжі. Вона здійснює підвищене навантаження на печінку жінки, яка і без того працює на повну потужність в цей період.

Остерігатися під час вагітності варто також сирого м’яса або риби і непастеризованого молока.

Також дуже шкідливі для малюка міцний чай і кава.

В першу чергу, жінка повинна скоротити споживання жирів і вуглеводів. Так як продукти, які у великій кількості містять ці речовини можуть привести до зайвої ваги. До таких продуктів можна віднести картоплю, макарони, тістечка, торти, а також всі солодкі продукти: морозиво, цукерки, шоколад і так далі.

Природно не варто повністю відмовлятися від перерахованих продуктів, ми всього лише рекомендуємо значно скоротити їхнє споживання.