Якісний епілятор — яким він повинен бути?

Є маса способів боротися із зайвою рослинністю на тілі. Але «дідівські» (точніше, «бабусині») методи безнадійно програють сучасним, які стали доступні завдяки високій технологічності виробництва. Вибираючи прилад для епіляції, насамперед потрібно дивитися на країну-виробника. Якщо це німецька фірма — така, як Braun — то можна бути впевненим в якості продукту. Залишилося з’ясувати лише кілька дрібниць.

Де використовують епілятори?

Для домашнього використання буде досить моделі епілятора, яка працює від мережі. Але тому, хто часто подорожує і їздить у відрядження, необхідний епілятор з акумулятором, причому заряду повинно вистачати як мінімум на півгодини, інакше процедура може обмежитися лише однією ногою. Моделі, що працюють від мережі і від акумулятора, дуже зручні: можна комбінувати тип живлення при голінні відразу декількох зон, і таким чином економити на електроенергії.7337667-1kak-vyibrat-epilyator

Як використовують епілятори?

Вони можуть призначатися для всього тіла або тільки для інтимної зони, для «сухої» та «вологої» роботи (багато хто воліє проводити процедуру в ванні, на распареній гарячій шкірі), для чутливої і нормальної шкіри. Залежно від всіх цих моментів, потрібно правильно вибрати тип епілятора.

За принципом роботи епілятори ділять на пінцетні і дискові. У першому випадку, волоски виривають мікро-пінцети, у другому — крутяться диски. Пінцетний тип епіляції вважається чистішим, причому чистота прямо пропорційна кількості пінцетів (в якісної моделі їх повинно бути більше 40).

Важливий момент — насадки. Масажна насадка допоможе розслабити шкіру і знизити больові відчуття процедури, з тією ж метою використовують і насадку для чутливих зон. Для тих, хто регулярно стежить за своєю зоною бікіні, буде корисною насадка тример.

Обов’язково слід звернути увагу на наявність швидкостей. Коли швидкість одна, це не дуже зручно. Найбільшим попитом користуються моделі з трьома швидкостями — одна для швидкого видалення товстого, глибоко врослого волосся, друга — для делікатного процедури, третя — швидкість «робочого режиму», якою користуються найчастіше.

Інші параметри — розміри і дизайн цього приладу, наявність або відсутність щіточки для чищення приладу, підсвічування і так далі — вторинні. До того ж епілятор — це по-справжньому якісна річ цінна вже сама по собі, без жодних аксесуарів. Навіть якщо ви хочете придбати найдешевшу модель. Вдалих покупок!