Якими унікальними особливостями володіє цільнозерновий хліб?

Останнім часом великою популярністю почав користуватися цільнозерновий хліб. При цьому багато хто дотепер не знають про його головні переваги та користь. Важливо знати, що такий хліб виготовляється зі спеціального борошна, зробленого з цільного зерна. Подібний вид зерна перед помелом не очищається від висівок.

 

Tselnozernovoy-Hleb-01Крім цього слід зауважити, що цільнозернове борошно містить безліч компонентів зерна: як зародки, так і оболонки. Мало хто знає, що за результатами експериментів, що проводилися протягом декількох десятиліть американськими і європейськими лікарями, люди, що вживають подібний хліб систематично, живуть значно довше, ніж ті, хто віддає перевагу звичайному хлібу. Крім цього, вчені вважають, що цільнозерновий хліб, і всі продукти з цього зерна, здатний швидко очищати організм від різних шкідливих речовин, важких металів, токсинів і так далі.

У ньому також міститься значна кількість клітковини, що сприяє очищенню кишечника, а також допомагає запобігти розвитку різноманітних онкологічних недуг. Ще одним маловідомим фактом, який з’ясували англійські, фінляндські і німецькі вчені, є те, що цільнозерновий хліб допомагає значно покращувати стан людей, які страждають цукровим діабетом, ішемією, ожирінням і різними серцево-судинними захворюваннями. При цьому однією з найважливіших особливостей такого хліба є профілактика розвитку різних пухлинних захворювань.