Якими тінями кароокі жінки підкреслять свою красу?

Багато жінок під час збирання на роботу по мінімуму використовують косметику: можливо пудрою попудрять обличчя, щоб прибрати жирний блиск, нафарбують гарненько вії, помаду або блиск використають для фарбування губ, і все — на цьому макіяж вважається завершеним.

91630-1427348821Однак інша частина жінок весь час грунтовно підходить до питань макіяжу, приділяють цьому етапу раннього ранку більшу половину свого часу: і тональний крем лягає під пудру, і підводка для очей допомагає намалювати стрілки, і тіні використовуються для кращого ефекту макіяжу.

На жаль, деякі жінки не беруть до уваги, що до конкретного кольору очей підходить конкретна комбінація кольорів: це допомагає приховати деякі недоліки у формі ока, зробити більш виразним колір очей і, безсумнівно, прикрасити ваш макіяж.

Для власниць карих очей найбільш виграшно використовувати можна всі відтінки коричневих кольорів (від молочного білого до темно-шоколадного). До більш насичени карих очей будуть добре підходити фіолетові, бузкові тіні, а також рожеві. Для більш світлих, ближчих до зелених ідеально використовувати зелені тіні, болотні, світло-салатові. Багато візажистів вважають, що блакитний колір ідеально підкреслює колір карих очей, проте не кожна жінка може правильно нанести такий колір.