Якими мають бути меблі при оформленні бару?

Та атмосфера, яка запанує у вашому барі, в повній мірі залежить від вибору меблів у закладі. У той же час власник бару повинен відштовхуватися не тільки від якихось своїх бачень і переваг на рахунок обстановки, але і враховувати такі нюанси, як призначення і стилістична спрямованість концепції закладу.

Bar-furnitureІ, звичайно, не забувайте, меблі для бару будуть піддаватися істотному навантаженню, однак незважаючи на цю обставину, ніяких проблем зі збереженням презентабельності не повинно бути. Уявімо, що ваш бар орієнтовно буде вміщати велику кількість відвідувачів, причому ви вітаєте підхід, згідно з яким обслуговування кожного з них здійснюється максимально оперативно.

Зверніть також увагу, що на сайті https://mayertrade.com.ua/1524-barnye-stulya ви можете придбати якісні барні стільці за вигідними цінами!

Швидше за все кращим рішенням будуть меблі з пластика або металу, щоб при необхідності їх було легко помити або почистити. Що стосовно стільців, то вони традиційно не мають горезвісних підлокітників, а сидіння в свою чергу бувають і твердими. Можете не сумніватися, що правильно підібрані меблі в барі дозволяють по максимуму задіяти вільне місце в закладі. Плюс в якійсь мірі це не сприяє тому, що відвідувачі будуть затримуватися в барі, тобто ви практично гарантуєте постійний приплив клієнтури.

І, навпаки, якщо ви збираєтеся створювати в барі щось на зразок затишної і навіть інтимної атмосфери, то доведеться грунтовніше підійти до питання вибору меблів. Наприклад, уваги заслуговує нюанс з оббивкою, причому багато хто сходиться на думці, що вона повинна бути зроблена на крайній випадок зі шкірозамінника. Мабуть, ви і самі розумієте той факт, що вибір меблів для бару в першу чергу залежить від специфіки такого закладу. Якщо ви відкриваєте щось колоритне, скажімо, пивний бар, то меблі повинні бути масивними і бажано дерев’яними. Тут же акцентуємо увагу на міцності меблів, особливо це стосується стільців біля барних стійок, так як оборот клієнтів в цих зонах досить істотний і навантаження на них будуть значні.