Яким повинен бути якісний дитячий зимовий комбінезон?

Дитячий зимовий комбінезон абсолютно точно не повинен бути стильним, хоча це вітається. А ось повинен він бути саме теплим, так як через особливості фізіології дитячого організму навіть невелике і нетривале переохолодження може привести до простудних захворювань, що явно дуже погано. Тому вибираємо дитячий зимовий комбінезон саме по параметру його теплозбереження, тобто по тому, наскільки теплим він буде. Не бійтеся «переборщити» з тим, наскільки теплим буде такий комбінезон.

kombinezon-lenne-terry-17301-1007Якщо дитині в ньому буде спекотно, можна просто зняти з малюка кофту або светр, які турботливі батьки зазвичай надягають під комбінезон своєму малюкові. Замість нього можна надіти футболку. При цьому ні в якому разі не допускайте різкого переходу дитини з теплих умов в холодні. Тобто, не можна знімати з дитини зимовий комбінезон прямо посеред вулиці, це теж загрожує застудою.

Не рекомендується купувати дешеві дитячі зимові комбінезони, особливо ті, що продаються на стихійних ринках або переходах. Так, у них досить хороша вартість, проте вони відрізняються вкрай поганою якістю. Рекомендується купувати такий дитячий одяг виключно в профільних магазинах, або ж через інтернет-магазини, але тільки у дійсно надійних продавців (бажано у мережевих магазинах, а не у приватних осіб). Економити на такому дитячому одязі точно не можна.