Яким повинен бути розпорядок дня у новонароджених дітей?

Поява дитини на світ для батьків є великою відповідальністю. Вони заздалегідь думають про те, як назвуть її, як її будуть виховувати, у що її одягнуть і т. д.

rezhim-dnya-mesyachnogo-rebenka-2Підготовка до виписки

Перші дні молода мама з малюком проводять у лікарні. А тим часом новоспечений тато готується до виписки дружини з дитиною додому. Готує квартиру до їх приїзду, щоб все навколо блищало чистотою. Готує їжу, щоб хоча б у перші дні захистити дружину від повсякденних справ і дати їй більше часу приділити їх дитині.

Все необхідне майбутні батьки до виписки купують разом, намагаючись вибрати для малюка найкраще. Першим вбранням новонародженого малюка можна назвати конвертик.  Вони є зимові та літні, для хлопчиків і дівчаток. Конверти трансформери легко перетворюються в комбінезони. Вони бувають на блискавці і гудзиках

Час годування, сну і неспання за розкладом

Звичайно, ідеально, коли малюк привчений до розпорядку дня. Це багато в чому полегшило б життя батькам. Але всі діти різні і деколи не вдається привчити їх до чіткого режиму. Але не все так безнадійно, просто не варто сподіватися на занадто швидкий результат. Треба пам’ятати про те, що не варто намагатися усіма способами вкласти малюка спати, якщо він того не хоче. З цього всього може вийти зворотна реакція, і дитина рознервується і взагалі довго не зможе заснути.

Як правило, малюків тягне на сон після їжі. Отже, намагайтеся годувати його приблизно в один і той же час. Отже, і засинати він буде по годинах. Природні потреби малюка, допоможуть скорегувати режим дня.

Маленькі діти сплять більшу частину часу, але, тим не менш, з ними ще треба:

 

  • гуляти;
  • виділяти час для занять з ними (гратися, розмовляти, читати казки);
  • купати;
  • робити масаж і гімнастику, розминаючи малюкові ніжки і ручки.

Буквально кожен день у малюка буде проявлятися щось нове. Чим старшим він стає, тим більше буде до всього проявляти активність. Його буде цікавити все навколо, з часом він навчитися впізнавати людей які часто знаходяться поруч і звикати до них. Іншими словами відрізняти чужих від своїх.

А коли дитина почне сама повзати, за нею потрібно слідкувати ще більш уважно, так як буквально все у малюка почне викликати непідробний інтерес. Пізнаючи світ, малюк буде падати і напевно наб’є собі чимало гуль. Завдання батьків зробити цей процес більш безболісним.