Яким повинен бути чоловік?

Кожна з жінок хоча б раз задавалася питанням: «Яким повинен бути чоловік?» Той самий чоловік, який може стати батьком твоїх дітей і надійною опорою для всієї родини. Як не завищити вимоги по відношенню до чоловіка, якого вибираєш і як не занизити їх собі ж на шкоду. Яким має бути насправді ідеальний чоловік? І яка жінка підійде для такого рідкісного екземпляра?

0_9d123_563fd8a2_XLОбраз ідеального чоловіка давно всім відомий – молодий, красивий, розумний і багатий. Але такі чоловіки трапляються в житті дівчата досить рідко, або скажімо так, не в повній комплектації. Сьогодні ми будемо говорити про те, наскільки обґрунтовані жіночі вимоги до чоловіків і наскільки важливі ті чи інші речі для сімейного життя.

Припущення перше: «Чоловік повинен бути уважним»

Багато чоловіки вміють любити, і проявляти свою любов і квітами і цукерками, і віршами і дорогими подарунками, але до пори до часу. До якої пори питаєте ви, і ми вам без краплі збентеження відповімо: до тієї пори, поки одна з дівчат, яка потребує підвищеної уваги не піде від нього до менш закоханого. Досвід показує, що якщо з увагою до жінки злегка переборщити — все пропало.

Припущення друге: «Чоловік повинен бути багатим, забезпеченим або принаймні перспективним»

От скажіть, дорогі дами це ж, в скільки потрібно почати будувати кар’єру чоловіка, щоб бути до вашої зустрічі вже забезпеченим і в той же час молодим? І якщо він настільки захоплений своїми доходами і вашими витратами, то коли знайти час, щоб приділяти вам належну увагу? Парадоксально, але іноді жінки впевнені, що бути уважним, турботливим, розумним і успішним дуже протсо. Якщо це настільки просто, то чому б жінці самій не спробувати себе повністю забезпечувати, тоді однією вимогою до чоловіка буде менше.

Припущення третє: «Чоловік повинен бути гарним батьком»

Поняття «хороший батько» також досить відносне, як і поняття «хороша мати». Хорошими батьками стають не всі чоловіки, але практично всі прагнуть до цього. А це означає, що все у ваших руках. Коли дитина ще маленька, молодому татові важко заробляти гроші і в теж час прати повзунки. Не звалюйте на чоловіка обов’язки тільки для того, щоб прищепити любов до дитини. Виберіть день, коли тато буде залишатися з малюком, ви в цей час зможете відпочити, сходити в перукарню або пройтися по магазинах. Дайте чоловікові відчути відповідальність за малюка. Обов’язково довіряйте чоловікові і не бійтеся залишати дитину з татом, він неодмінно всьому навчиться, якщо ви хоча б дасте йому шанс.

Чоловік в першу чергу повинен бути. І краще якщо цей чоловік буде не тільки розумним, успішним, але і все ж коханим. А все тому, що коханому чоловікові можна пробачити все, або майже все. Любіть чоловіків, і вони обов’язково будуть такими, як того захочуть їх улюблені жінки, яких вони шалено цінують.