Яким має бути здорове статеве життя чоловіка?

Щоб статеве життя в усіх відношеннях було корисним, кожен чоловік повинен зробити секс регулярним. Виявляється, сексологи з’ясували, займатися сексом рекомендується як мінімум 2 рази на тиждень, що для чоловіка ніби як мало. Однак вони роблять акцент на тому, що чим частіше це робити, тим організм буде краще себе почувати.

Muzhchina3

З іншого боку деякі моменти можуть перебувати в прямій залежності від темпераменту і характеру людини, тому одні чоловіки прекрасно себе почувають з режимом раз в тиждень, інші відчувають дискомфорт і при 5 статевих актах. Якщо посилатися на думку окремих журналів, то кількість статевих актів для здорового життя залежить в тому числі і від віку. Більш того, були виведені своєрідні кордони: в період 20-30 років в тиждень необхідно не менше 3 статевих актів, в 30-40 вистачає 2-3, ну і далі вистачає одного разу.

З іншого боку, хоч би яким був самодостатнім чоловік, секс буде приносити йому користь як у фізичному, так і в психологічному плані лише за умови, що в його житті є любов. Це таке відчуття, коли між двома людьми не просто секс, вони дарують один одному задоволення. Такий розклад звичайно ж найкращим чином позначається на організмі, так як приносить ще більше користі для нього. І ще, якщо чоловік розраховує вести нормальне статеве життя, то бажано мати постійного партнера. Всякого роду випадкові статеві зв’язки не просто сприймаються як ризик підхопити якусь хворобу, вони просто спустошують людину і залишають присутність якоїсь незадоволеності.