Яким має бути гардероб ділової жінки?

Діловий імідж — потужний інструмент впевнених в собі жінок, які вміють його ефективно використовувати.

585fa4fa53d9dc849e151ac7b18a911cПравильно підібраний стиль одягу і аксесуарів дарує свободу і настрій. До того ж, діловий імідж багато в чому сприяє можливості бути зібраною, пунктуальною, стриманою, забезпеченою і акуратною.

Відомо, що кожна серйозна організація пред’являє власні вимоги до дрес-коду працівників. Тому для кожної співробітниці важливо вміти відповідати їм і, при цьому, показувати свою індивідуальність. Допомогти в цьому жінкам дозволить правильно підібраний діловий гардероб.

Костюм

Якщо раніше ділові костюми можна було розглядати виключно як елемент одягу чоловіків, то сьогодні вони обов’язково повинні бути в гардеробі кожної леді. В якійсь мірі їх можна розглядати як інвестицію в успішне майбутнє. Костюм є сенс розглядати і як універсальний атрибут, адже його елементи, при правильному підборі, цілком можуть поєднуватися з іншими спідницями і піджаками.

Светр

Цілком сучасний атрибут, який допоможе внести різноманітність в гардероб ділової жінки. Розглядати його слід як альтернативний варіант більш класичних елементів і при використанні обов’язково слід брати до уваги, що він буде виглядати більш несерйозно, ніж блузка або плаття.

Сорочки і сукні

Поєднувати різні сукні цілком можна з піджаком від улюбленого ділового костюма, якщо вони поєднуються за стилем і кольором. При цьому, їх колір може бути більш яскравим, ніж колір піджака.

Використання сорочки — важливий фактор при формуванні ділового стилю. Вона може бути однотонною або кольоровою, при цьому, красиво доповнити її дозволить шарфик, намисто або оригінальний годинник.

Взуття

Вибирати його слід в залежності від переважаючих кольорів в гардеробі. Але бажаний рівень комфорту, а також відображенням якості смаку, стане взуття з натуральної шкіри.

Хорошим варіантом можуть бути також і човники на невеликому каблуці, тоді як сандалі краще не сприймати серйозно при створенні ділового іміджу, адже вони будуть виглядати занадто легковажно. У свою чергу панчохи краще використовувати нейтральних кольорів. Але, звичайно, все індивідуально і залежить від вимог керівництва.

Аксесуари

Доповнити відповідний стиль кожній жінці дозволять грамотно підібрані аксесуари. Сережки, шпильки, сумочки, коштовності і модні годинники обов’язково повинні стати секретною зброєю кожної ділової жінки. Адже тільки вони зможуть вдало підкреслити особливий смак їхньої власниці.