Яким критеріям має відповідати сумка для ділової жінки?

Практично всі дівчата і жінки не відчувають ніяких складнощів з тим, щоб підібрати сумку на кожен день, скажімо, для прогулянок. Але коли мова заходить про покупку сумки під діловий образ, наприклад, для походу на роботу або навчання, відразу ж ситуація стає тупиковою.

sumka-dlya-delovoy-zh3Давайте спробуємо розібратися з цим питанням, щоб згодом не було складнощів з вибором ділової сумки. Отже, сумка для ділової жінки повинна бути виготовлена з дотриманням деяких вимог: бути жорсткою і стійкою. Найчастіше жінки зупиняють свій вибір на прямокутних і трапецієподібних сумках, в які дуже зручно складати якісь документи по роботі, органайзер, мобільний телефон, ключі від будинку і машини, гаманець і так далі.

Крім цього ділова сумка звичайно ж повинна вміщати в себе якісь суто жіночі аксесуари, наприклад, це можуть бути парфуми, серветки та інше. Всім діловим жінкам дизайнери радять спробувати образ, доповнений сумкою-конвертом. Йдеться про плоску сумку, яка за зовнішніми ознаками нагадує прямокутник. Як правило, все що пов’язане із замком застібки розташоване під відкидним клапаном, причому ручка в таких моделях зазвичай одна, але довга. Практично завжди так звану сумку-конверт носять на плечі. Якщо ви розраховуєте підібрати дійсно якісну сумку-конверт, то згідно з рекомендаціями слід вибирати моделі, які зроблені із натуральної шкіри. Подібний підхід дає можливість умовно кажучи компенсувати простоту фасону і відсутність оздоблювальних деталей на сумці.