Який вплив має час на нашу шкіру?

Жіночий організм завжди слухається біоритмів протягом доби. Від них залежить і самопочуття, і краса, і стан нашої шкіри. Для того, щоб догляд за шкірою був правильним, просто необхідно розуміти і знати, те що відбувається з нашою шкірою і коли. Для продовження краси і молодості вашої шкіри, догляд за нею повинен бути правильним. Зараз ми розповімо вам про час, а конкретніше мова піде про біологічний годинник. Адже саме ним керується ваша шкіра.

thumbnail-20120827151038nВарто зробити застереження, що у «жайворонків» і «сов» різниця в цих циклах становитиме десь 2 години. Це слід обов’язково враховувати.

У вашій шкірі, коли ви спите ( з 23:00 до 04:00 год), починають регенерувати клітини. Саме тому, якщо ви дбаєте про стан шкіри, то спати ночами просто необхідно. Так як в ці години оновлення клітин йде найактивнішим чином. Якщо ж людина перебуває уві сні глибокому, то тоді її клітини будуть ділитися в 8 разів активніше, ніж в інший час. Швидко виділяються гормони росту, а ось їхній антипод- це кортизол (відомий як стресовий гормон) відсутній.

Десь з 04:00 год ваш організм починає активуватися. І тоді ж відбуваються процеси, які активно ведуть боротьбу з раннім старінням шкіри. Тому якщо ви ввечері, коли доглядали за шкірою, нанесли на неї корисні креми і олії, застосували поживну маску, тобто внесли необхідний запас речовин, то тканини їх неодмінно заберуть, все вберуть як губка, на свої біологічні потреби. Добре вбираються в вашу шкіру речовини, які зволожують, а також багаті вітаміном Е.

З 05:00 год наші наднирники виділяють стресовий гормон в кров, ось таким чином починає прокидатися наш організм. Наші органи, а початок береться з нирок, різко зменшую свої процеси вночі, а ранком знову починають активно працювати.

Вже о 06:00 год кількість кортизону досягає максимального рівня. У такій годині, регенеративні процеси зменшуються, тобто клітинне оновлення сповільнюється. Кровоносний тиск збільшується і разом з ним підвищується температура нашого тіла і вміст адреналіну. Настає час прийняття душу. Він допоможе збільшити циркуляцію, і ви неодмінно прокинетеся.

В 07:00 год наші вуглеводи перетворюються в основному в енергію. І тому вся з’їдена вами їжа, ніколи не відкладеться в жир. І так навіть самий щільний сніданок не надасть вам загрози. Ви можете спокійно насолодитися смаком їжі. Ваш догляд за шкірою з ранку відмінно підготує її до майбутніх навантажень на цілий день. Дуже корисно буде нанести на вашу шкіру ті засоби, які зможуть захистити її від втрати вологи, а також активного впливу променів ультрафіолету. Біологічне старіння сповільнять напої з вмістом вітамінів або ж косметичні засоби, в зміст яких входять вітаміни А, С, Е.