Який він, «правильний» міський рюкзак?

Рюкзак треба купити такий, яким буде приємно користуватися щодня, а не просто тримати його в своєму «арсеналі» для спеціальних випадків. Модель в спортивному стилі відмінно виглядає на прогулянці, буде «запрошеним» гостем на вечірці, зможе влитися в смарт-кежуал стиль, в якому ви з’являєтеся на роботі. Рекомендуємо вибирати рюкзак темно-сірого, чорного або інших темних кольорів, наближених до класики, щоб була можливість використовувати рюкзак скрізь.

molodezhnye_ryukzaki_dlya_devushekУ даній статті ми розглянемо ще кілька критеріїв «правильного» рюкзака.

Легкий. Вага рюкзака– один з найважливіших критеріїв комфорту. Рюкзаки однакової місткості і функціональності можуть важити 1,5 кг, а можуть – 600 грамів. І різниця буде лише у використовуваних матеріалах, які при аналогічних показниках міцності і зносостійкості будуть істотно менше важити. Проте, ви можете купить городской рюкзак невеликої ваги, що зробить його набагато зручнішим у використанні.

Зручний. Оптимальним для міських умов буде рюкзак з мінімальною кількістю зайвих «зав’язок», «затяжок», гумок, шнурків та інших елементів, які зазвичай за все чіпляються. Але при цьому бажано, щоб рюкзак мав тісні ремінці і регульовані по довжині лямки, щоб при необхідності ви змогли зробити рюкзак максимально компактним.

Місткий. Рюкзак для дорослих повинен вміщати масу дрібниць і корисних предметів: від серветок і гребінців до гаманця і ноутбука. При цьому окрему увагу необхідно звернути на «сумісність» з гаджетами. Сучасні рюкзаки оснащуються спеціальними відсіками для планшетів та смартфонів з можливістю протягувати навушники через спеціальні кишеньки.
Практичний. На жаль, не всі рюкзаки для дорослих виконують з водонепроникних тканин. При цьому як «один гаджетів» і ваш постійний соратник, він повинен відмінно показувати себе у будь-яку погоду. Рекомендуємо вибирати водонепроникні тканини або купувати рюкзаки із спеціальною накидкою, яка згортається в зручний відсік. Також тканина повинна бути достатньо зносостійкою і щільною, щоб зберігати свій первозданний зовнішній вигляд якомога довше.