Який вид спорту краще вибрати жінці?

Якщо ви вирішили раптом податися в спорт, то краще все заздалегідь вивчити, яку користь ви отримаєте від того чи іншого заняття. Адже корисно вибирати спорт, виходячи з того, на які м’язи вам би хотілося впливати, які частини тіла у вас слабші і їх би хотілося підтягнути, або ж, навпаки, які краще не чіпати.

gimnastika_3Отже, жіночий футбол. Чоловіки, які читають статтю, напевно посміхнулися, хоча даремно. Футбол — це один з видів спорту, який задіює всі частини тіла: ноги, руки, спину. Ганяючи м’яча, ви постійно рухаєтеся і підтримуєте власну форму. Звичайно, на ноги йде найбільше навантаження. У зв’язку з цим найкраще вдягати на ноги фіксатор гомілковостопного суглоба, який буде захищати цю частину тіла від ушкоджень. Травмовані ноги — автоматична відмова від футболу.

Волейбол і баскетбол — це види спорту, в яких найбільше задіяні руки, хоча в баскетболі ви також постійно рухаєтеся. Але руки все ж нескінченно приймають і передають м’яч. Отже, при таких видах спорту підкачуються м’язи рук. При волейболі бажано мати наколінники, тому що ймовірність впасти на волейбольний майданчик не раз за гру дуже велика.

Плавання — водний вид спорту. Жінок, які займаються плаванням на вечірках розпізнають завжди: у них широкі та потужні плечі. Звичайно, це не є привабливо і красиво. Зате цей вид спорту допоможе вам вирівняти вашу поставу, надати сили вашій спині, рукам і ногам. У плаванні обов’язково потрібно використовувати суцільний купальник і гумову шапочку. Також ще можна надягти окуляри.

Гімнастика (художня, спортивна) — один з найбільш травмонебезпечних видів спорту. При занятті гімнастикою ви отримуєте пластичність. Тут постійно зайняті руки, які з часом стають настільки сильні, що здатні витримати не тільки вашу вагу, але і вагу вашого партнера.

Ще можна займатися легкою і важкою атлетикою, гандболом, фігурним катанням. У кожному виді спорту є свої плюси і мінуси. Всі допомагають розвивати щось, однак є небезпека для вашого здоров’я.