Який вибрати iPhone у 2021 році

Тема вибору айфона дуже проста. Все зводиться до грошей: чим більше, тим краще, тому що економія грошей не має відношення до Apple. Більш того, в середині 2021 року ви можете знайти в продажу дуже старі пристрої — наприклад, iPhone 7 або навіть 6s. Одна справа, якщо ви купили свою улюблену «сімку» в 2016 році і користуєтеся нею донині, а інша справа — вибрати її зараз і не знайти нічого хорошого в застарілому iPhone.

У 2021 році, якщо ви хочете новий iPhone, вам слід звернути увагу на iPhone 11, iPhone 12 і iPhone 12 Pro Max.

Хочеться кращого!

Вибір тут очевидний: ви купуєте iPhone 12 Pro Max на 512 ГБ, і все. У гіршому випадку версію на 256 ГБ, ну, версію на 128 ГБ можна взагалі пропустити — Pro Max повинен бути тільки топом, точка. Якщо знімати багато відео, пам’ять дуже швидко скінчиться — хвилинний ролик в максимальній якості займає близько 800 МБ, вільне місце при активному використанні телефону зникає миттєво.

iPhone 12 Pro Max має найбільший дисплей серед iPhone, дуже міцний акумулятор і значні розміри. Можу сказати, що до лякаюче великих розмірах телефону можна швидко звикнути, а радість від довговічного акумулятора триває довго — смартфон складно розряджати навіть за цілий день.

Ідеальний iPhone

Для мене прикладом кращого iPhone з точки зору співвідношення ціни і якості був iPhone 12 128 gb Red. У нього зручний розмір, він чудово виглядає, новий дизайн цінується покупцями по всьому світу, iPhone продається в великих кількостях. Легка, тонка, дуже швидка модель — все відмінно. Навіть не знаю, на що скаржитися, це так приємно і приємно.

Ідеальний iPhone дешевше

Саме тут я хотів би розмістити iPhone 11 — він коштує набагато менше в порівнянні з iPhone 12, але він все ще актуальний і прослужить кілька років. У порівнянні з модним iPhone 12 з OLED-екраном, MagSafe, 5G і Ceramic Shield він виглядає не так цікаво, але його стримує різниця в ціні.

Дуже маленький айфон

Легенди про зовнішній вигляд iPhone 12 mini ходять давно, навіть не вірилося, що серед модних на великі смартфони Apple підбере і випустить крихітний iPhone. Крихітний смартфон з топової комплектацією трохи поступається старшому iPhone 12 по часу автономної роботи.

Згодом, під час тестів телефону я не помітив суттєвої різниці, від півгодини до години можна вижити. З іншого боку, iPhone 12 mini ідеально підходить для літніх шортів і нагадує нам про старі добрі часи, коли телефон був маленьким, і ми не хотіли бути в мережі 24 години на добу, 7 днів на тиждень.