Який суп вважається найбільш незвичайним і екзотичним?

Дієтологи стверджують, що людині треба їсти суп кожен день. Багато з нас його готують постійно і навіть намагаються вносити у своє меню певне розмаїття, щоб не тільки побалувати себе, але ще і здивувати рідних. Але, деякі види супу можна назвати дійсно незвичайними і навіть екзотичними. Наприклад, жителі Чаду готують традиційний суп з бананів, кавових зерен, овочів і вулканічного попелу.

samyye-neobychnyye-supy-mira-01За їхніми твердженнями він дуже корисний для організму. А ось на багатьох островах люди готують суп з ігуани. Слід зазначити, що там ця ящірка є дуже поширеною і зустрічається повсюдно. Причому готують з неї не тільки суп, а й інші страви. За смаком вона дуже схожа на курку. У Китаї можна замовити відмінний суп, який в цілому дуже сильно нагадує борщ.

Але, замість звичної для нас свинини або тієї ж курки тут використовують м’ясо змії. Якщо ви коли-небудь опинитеся в Таїланді, то спробуйте місцевий суп із крові качки. Причому його ніколи не їдять теплим, як це прийнято у нас. Перед тим, як приступити до трапези суп охолоджується. До речі, люди вважають, що він дає сили не тільки тому, хто його їсть, але ще і тому, хто його приготував. Жителі Мексики також знають, чим можна здивувати туристів. Спеціально для вас вони можуть приготувати суп під назвою Менудо. Він є досить гострим, але його головна особливість полягає в іншому. Варять суп Менудо на дуже повільному вогні, прямо в коров’ячому шлунку. Також туди додають безліч зелені, кукурудзяної крупи і м’яса птиці.