Який потрібен догляд за шкірою обличчя, якщо тобі за 30?

Тридцять років — це, мабуть, той самий вік, коли жінка вперше помічає в собі серйозні зміни. Змінюються цінності, пріоритети і ставлення до себе.

 

Одного разу, самокритично подивившись на себе, жінка розуміє — дівоча молодість позаду, попереду найелегантніший вік.

 

Причини змін

 

У цей період сповільнюється метаболізм, знижується синтез колагену і еластину внаслідок чого шкіра, втрачаючи вологу, стає сухою і з’являються перші зморшки.

 

«Погані» звички і брак фізичного навантаження лише посилюють в’янення шкіри.

 

Алкоголь і нікотин причина сухості шкіри, мішків під очима і набряків.

 

Неправильне харчування викликає почервоніння на шкірі, можлива поява прищів, шкіра і волосся можуть стати жирними. А хронічна втома, недосипання і постійні стреси відбиваються на шкірі не тільки сухістю, а й синцями під очима.

 

Так що 30 років це серйозний привід розпрощатися зі шкідливими звичками і внести зміни у звичне життя.

13

 

Догляд за обличчям

 

У віці 30+ догляд за зовнішнім виглядом повинен стати трохи інтенсивнішим, ніж в більш ранньому віці. Тільки комплексний підхід дозволить жінці виглядати ефектно.

 

До традиційної схеми повсякденного догляду за зовнішністю з 30 -річному віці потрібно додати і щотижневий догляд, який буде включати в себе:

 

1. очищення;

 

2. сильне зволоження та живлення;

 

3.самомассаж;

 

4. гімнастика для обличчя або фейсбілдинг.

 

Комплекс догляду

 

Очищення. По можливості мило виключається з щоденного використання і замінюється пінками і молочком для вмивання.

 

Глибоке очищення включає в себе комплекс заходів: парова лазня, очищаючі маски, пілінг. Досить проводити цей комплекс один раз в тиждень.

 

Тонізація. Вона повинно бути якомога частішою, а не тільки вранці перед макіяжем. Термальна або мінеральна вода, спреї для обличчя з вітаміном С — відмінний варіант для регулярного використання. Такі спреї зручно носити з собою і зволожувати обличчя і шию кілька разів на день.

 

Зволоження та живлення. Вельми важливо підібрати відповідні засоби з вмістом вітамінів і антиоксидантних комплексів. 1-2 рази на тиждень по черзі потрібно робити маски. Можна використовувати готовий продукт або користуватися натуральними продуктами.

 

Захист. У складі денного крему в літній і весняний період повинна бути присутня сонцезахисна речовина. Ультрафіолетове випромінювання згубно впливає на стан шкіри, тому солярій потрапляє під заборону.

 

Самомасаж проводиться щодня вранці і ввечері під час нанесення крему для обличчя.

 

Фейсбілдинг — комплекс вправ, в якому беруть участь всі м’язи обличчя. Він спрямований на загальне омолодження. При регулярних заняттях перші результати будуть помітні через 10 -20 днів.

 

Щоб добре виглядати кожна жінка повинна регулярно приділяти собі деякий час для догляду та відпочинку.