Який макіяж сьогодні в моді?

Останні тенденції давно минулих років нашаровуються і нашаровуються одна на одну, і не зовсім зрозуміло, як же тепер накладати макіяж, фарбувати губи і чи варто використовувати рум’яна і пудри?

 

modnyj-makiyazh-2017-siyanieВ першу чергу необхідно зауважити, що рум’яна не зовсім в тренді і йдуть тільки частині жінок. Використовувати їх необхідно в тому випадку, якщо на губах є помада темних відтінків, або у випадку, якщо необхідно швидко змоделювати контур обличчя. В інших же випадках рум’яна не будуть особливо підходящим типом косметики.

Далі слід розглянути момент з помадою. У цьому році є найбільш популярні варіанти: темні відтінки фіолетового, червоного, коричневого і синього кольорів, або ж нічого. Червона помада підійде любителькам класики. Будь-які інші кольори помад не будуть вважатися модними, однак, їх застосування рекомендоване.

Для туші також є свій окремий підхід. «Павукові лапки» відійшли в минуле, тому вдаватися до них не варто. Але при цьому, так само, як і багато років тому модні довгі, чорні, пухнасті вії. При підборі туші слід акцентувати увагу на тих марках, що зроблять текстуру вій більш акуратною й природною. Рекомендується накладати три-чотири шари, при цьому підкреслюючи вії із зовнішньої сторони очей.

Пудру сьогодні потрібно замінити різноманітними плівками, які роблять текстуру обличчя ніби вологою. Тим не менш, здоров’я шкіри важливіше, а подібні плівки або використання постійних зволожуючих засобів зіпсує шкіру, особливо у зимово-весняний період, тому важливо замислюватися над цим.

 

Брови в цьому році розчарують чорнобрових мадам. Бо тепер необхідно повне поєднання кольору очей і волосся. Інакше це вже котируються. Також, необхідно регулювати ширину і вигин, останній в 2017-му повинен бути відсутнім або бути мінімальним, наскільки це можливо.