Який колір стане наймоднішим в 2019 році, і як його носити?

Інститут кольору Pantone наймоднішим кольором майбутнього 2019 року назвав «живий корал», тобто, це яскравий і насичений колір, але найбільш природний. Ми вже встигли вивчити колекції наступного року, щоб зрозуміти, як його правильно носити.

755440967933017Натурально-кораловий чудово виглядає у монохромних образах, які найпростіше створити, купивши модний брючний костюм вільного крою.

Кораловий просто чудово виглядає у квітковому принті, який кілька сезонів поспіль не втрачає своєї актуальності. Фон можна вибирати за настроєм, але однозначно — це чорний або білий.

Можна не одягатися в натуральний кораловий з ніг до голови, а розставити акценти за допомогою яскравих деталей і аксесуарів. Це виглядає дуже стильно і ефектно.

«Живий корал» неймовірно прекрасно виглядає в поєднанні з легкими, повітряними і хвилястими тканинами. Зверніть увагу на спідниці і сукні асиметричного крою.

Кораловий ефектно поєднується з іншими яскравими кольорами, тому однотонний светр або блузу можна і потрібно поєднувати з принтованими спідницями і штанами.

Модні дизайнери за допомогою своїх колекцій рекомендують в 2019 році носити кораловий в поєднанні з близьким йому кольором — помаранчевим.