Який килимок для йоги краще вибрати?

Хочете серйозно зайнятися йогою? Тоді вам потрібно подумати про вибір килимка для занять. Не використовуйте підстилку, килимок для ванної або туристичний килимок, вони все одно не замінять вам гарного килимка для йоги. Але, як правильно його вибрати? Ми допоможемо вам правильно зробити свій вибір.

yoga-matДля початку визначтеся з габаритами килимка. Щоб обчислити оптимальну для вас довжину необхідно додати до власного росту п’ять — десять сантиметрів — для спокійної практики і двадцять — сорок сантиметрів — для динамічної. Якщо ви середнього росту, то беріть килимок 180-190 см. Якщо ж ваш ріст вище середнього, довжина вашого килимка повинна становити 200-220 см.

Стандартною шириною для килимка, є ширина 60 см. Якщо у вас пишні форми, то для вас підійдуть розширені килимки, які мають ширину 80 см. Не варто забувати і про товщину. Не купуйте занадто товстий килимок, ви не зможете повністю відчути своє тіло. Найоптимальнішою шириною вважається ширина 4-6 мм.

Зверніть увагу, що якісний коврик для йоги ви можете придбати на сайті budopt.ua за найкращою ціною вже зараз.

Зверніть увагу на здатність килимка добре вбирати вологу, в іншому випадку, спітнівши, ви просто будете ковзатися. Тому зупиніть свій вибір на килимку з натуральних матеріалів: натурального каучуку, бавовни чи волокон джута. Звичайно, ціна таких килимків буде високою, але зате і якість буде вищою.

Забарвлення повинно бути нейтральним. У цьому випадку воно не буде відволікати вас під час занять.

Якщо ви придбали собі килимок не з натурально матеріалу, то обов’язково виперіть його до початку заняття. Вся справа в тому, що для кращого зберігання їх обробляють спеціальною речовиною. Не змивши цю речовину ви будете ковзатися. До киликів з натуральних матеріалів це не відноситься.

Ні в якому разі не складайте свій килимок, на ньому обов’язково незабаром з’являться згини. Найкраще згорнути килимок в трубочку.