Який чохол вибрати для iPhone XS?

Новий iPhone ще не встиг надійти в масовий продаж, але більшість користувачів техніки від Apple вже мріють його придбати. Навряд чи можна сказати, що Apple зробила технологічну революцію з виходом нового гаджета. Мабуть, єдиним вагомим плюсом став потужний, але разом з тим енергоефективний процесор, виконаний за технологією 8 Нм. Літографія подібного розміру раніше не застосовувалася ніде. Вся інша периферія не представляє собою нічого особливого.

5270566332f951938a09b45a5ae9786fНезважаючи на наявність ударостійкого скла на кришці пристрою, користувачам смартфонів від Apple настійно рекомендується застосовувати захисні бампера і чохли для максимальної протекції гаджета. Чохол iPhone XS знайти сьогодні не так просто (нагадаємо, що продажі гаджетів ще не встигли стати масовими). Тим не менше, він є в повному розумінні слова необхідним. Замовити чохол для iPhone XS ви можете тут https://armored.com.ua/2342-apple-iphone-xs-max вже зараз.

Який чохол підібрати?

Остільки проблема з витратою енергії вирішилася (за рахунок енергоефективного процесора), вибирати чохол-повербанк навряд чи варто. Якщо присутня необхідність в додатковому джерелі енергії, має сенс носити з собою портативний повербанк.

Найбільш привабливими виглядають такі чохли:

  • виконані з силікону;
  • виконані з натуральних матеріалів (шкіра, дерево і т. д.);
  • виконані з титану.

Силіконові бампери традиційно є найбільш поширеним захистом  для гаджетів подібного рівня.

Привабливість силікону полягає, перш за все, в унікальній кольоровій доступності і практично повній кастомізації (можна нанести практично будь-який візерунок, текстуру і т. д.).

Але не варто забувати про те, що iPhone давно перестав вважатися виключно смартфоном. Сьогодні це іміджева річ. Отже, для нього рекомендується щось більш відчутне і унікальне, ніж силіконовий бампер.

Чохли з титану і натуральних матеріалів

Шкіряні чохли під iPhone популярні. Причому актуально це для всіх генерацій пристрою. Шкіра ручної вичинки вельми приємна в руках. Крім того, такий чохол максимально захищає і задню кришку, і дисплей.

Тим часом, компанія Gray офіційно заявила про швидкий випуск унікальних титанових чохлів для Apple iPhone XS і XS PLUS. Стильний дизайн — це лише вершина айсберга. Титан без домішок — це один з найлегших металів на планеті. При цьому він відрізняється неймовірною міцністю (використовується в космічній галузі).

Правда такий чохол за своєю ціною виявиться дорожчим, ніж сам iPhone XS. Але хіба власників гаджетів від Apple ціна хоч коли-небудь хвилювала?