Який чоловік потрібен вам?

Цікавий факт, але в житті багатьох жінок — чоловік баласт, в певних руках він здатний зберігати баланс, а в інших — тягне на дно. При цьому, частина жінок здатна позбавлятися від баласту, а решта тонуть разом з ним, а деякі — ретельно вибирають. Власне, для третьої групи і цей пост.

73505021Міняти чоловіків в необхідності від тієї чи іншої потреби — нерозумно, багато жінок одного разу перетинають межу, коли чоловіки вже просто не зацікавлені в спільному існуванні з такою жінкою. В силу втрати самою жінкою тих чи інших привабливих якостей. Тому, про своє майбутнє треба дбати заздалегідь, підбираючи головного супутника життя, який буде поруч завжди.

 

На що потрібно спиратися?

 

  • Флюїди. Якщо їхньої гри в організмі немає, значить чоловік явно призначений для когось іншого.
  • Легкість спілкування. Якщо ви спілкуєтеся з людиною з однаковою легкістю і відвертістю на будь-які теми і чоловік відповідає вам взаємністю, та ще й розуміє вас — це дзвіночок про те, що чоловік повинен вам підійти і будь-які тяготи ви з ним спокійно переживете.
  • Цілі. Всупереч типовим формулам відносин, коли один кар’єрист, а другий мріє про дітей, потрібно пам’ятати, що так можна зламати і своє життя і свого партнера. Тому цілі повинні обговорюватися на початку стосунків. Не хочете дітей? Шукайте собі такого ж партнера, але з усвідомленням того, що він їх може не захотіти і через 10 років, зате він буде вас підтримувати в ділових справах. Хочете дітей? Чудово, але будьте обережні, пам’ятайте про те, що можна легко перетворитися в інкубатор, а при проблемах із зачаттям дитини — чоловік здатний вас кинути маючи на те вагомий аргумент. Не вирішили? Теж непогано, шукайте такого ж і міркуйте. І це тільки «основна» ціль, є ще релігійні, культурні, ідеологічні, політичні і багато інших, і хоча б одна загальна повинна бути, інакше не по дорозі.
  • Конфліктність. Цікаво, але чимало жінок наївно вважають, що потрібно шукати противагу. Наприклад, ви конфліктна, а він ні. Однак, подібні шлюби нещасні і швидко розпадаються, бо неконфліктна людина не хоче сваритися. Він послухає і подивиться, можливо навіть з цікавістю, один раз, другий, третій, на десятий він без сварки і лайки тихо піде. Тому, варто шукати схожу людину, або тримати себе в рамках. Найважче, якщо ви не конфліктна, а він тільки й радий посваритися.
  • Інтелект. Коли жінка розумніша за чоловіка — це, звичайно, добре. Але потрібно бути готовою до того, що відповідальність за його невдачі і вчинки — ляже на вас. Тому, варто підбирати чоловіка трохи мудрішого і розумнішого за вас.
  • Соціальний щабель. Не секрет, що це дуже важливо, елементарно, дівчині з вищою освітою з часом набридне хлопець з технікуму. Тому, потрібно вибирати свою людину. Це виключить безліч проблем пов’язаних з нерозумінням.